• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Начался обзвон .

  • Автор теми Zorro89
  • Дата початку
  • Відповіді 311
  • Перегляди 7K
Просто не знаю ,что делать... Уже реально .давно такого не было . Лезут в голову дурные мысли . Только начал нормально жить . Некоторые шараги успел закрыть . А тут на тебе .... Теперь вообще хоть бери вешайся (
Та не псуйте ви шнурок і мило))). Поставте блокатор невідомих номерів і періодично переглядайте ел.пошту. Вони побачать,що вам най-нанай і будуть хоч щось випрошувати,надсилати пропозиції з лояльними умовами. Все що вирішується грошима-не проблема, проблема тоді,коли навіть і гроші не допомагають(((. Все буде ок. Підв'яжете молоде деревце шнурком,а милом помиєте руки)))
 
Всякое было. Тоже звонили друзьям, родственникам. Сработала где то на опережение и призналась, сквозь стыд. Звонили и старым коллегам, где не работаю, и родственникам, с кем связь не поддерживаю. Но, извиняюсь за выражение «морда кирпичом и не е**т». Я сказала правду, и если люди поняли и остались со мной - признательна. Если нет - ну и все. Надо быть готовым, что звонки будут, есть. Некоторым знакомым моим, до сих пор звонят) хотя, прошло 3 года с момента начала звонков)))
Ничего не поделать. Признайтесь, примите и как то живите с этим. Первое время всегда сложно, как звонят близким и друзьям. Лучше, действительно сказать, как есть. А остальные, кому звонки поступают, пускай оставляют жалобы, где только можно!
 
В мене теж почався обзвон, може десь годину,але не кажуть що саме монетка,це я вже через гетконтакт пробила. Робот,але не каже з якої шараги. Що знаю,занять мені(Але цей номер як другої особи вказувала), сестрі та батькові,але саме цікаве що в них стоїть блокировщик,але сьогодні не спрацював, то сестра в шоці.
 
В мене теж почався обзвон, може десь годину,але не кажуть що саме монетка,це я вже через гетконтакт пробила. Робот,але не каже з якої шараги. Що знаю,занять мені(Але цей номер як другої особи вказувала), сестрі та батькові,але саме цікаве що в них стоїть блокировщик,але сьогодні не спрацював, то сестра в шоці.
Как они обходят блокировщик?
 
Как они обходят блокировщик?
І мені це цікаво. Раніш вона бачила подібні номера в вдхилиних дзвінках,а сьогодні каже як внадились один за одним
Новый,незасвічений номер
Ви маєте на увазі з яких дзвонили ? Бо в неї він стоїть давно і внеї і в батьків,а сьогодні залітали виклики
І мені це цікаво. Раніш вона бачила подібні номера в вдхилиних дзвінках,а сьогодні каже як внадились один за одним

Ви маєте на увазі з яких дзвонили ? Бо в неї він стоїть давно і внеї і в батьків,а сьогодні залітали виклики
І до цього телефонували,але блок відхиляв...не ясно)
 
В мене теж почався обзвон, може десь годину,але не кажуть що саме монетка,це я вже через гетконтакт пробила. Робот,але не каже з якої шараги. Що знаю,занять мені(Але цей номер як другої особи вказувала), сестрі та батькові,але саме цікаве що в них стоїть блокировщик,але сьогодні не спрацював, то сестра в шоці.
А що кажуть? Бо монетка ніколи не приховує , що то вона
 
А що кажуть? Бо монетка ніколи не приховує , що то вона
мої не брали трубку, а я взяла то сказали лише вирішіть питання і відбій
мої не брали трубку, а я взяла то сказали лише вирішіть питання і відбій
чомусь вирішила, що монетка бо в одному з номерів в гетконтакті прописано. Хто зна які чорти, хіба раніше та і зараз мало проблем з ними було
Так.Якщо блокуєте спам,а не дзвінки з невідомих номерів
треба передивитись налаштування
мої не брали трубку, а я взяла то сказали лише вирішіть питання і відбій

чомусь вирішила, що монетка бо в одному з номерів в гетконтакті прописано. Хто зна які чорти, хіба раніше та і зараз мало проблем з ними було

треба передивитись налаштування
дякую
 
Назад
Угорі Унизу