• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Начисление процентов без предупреждения?

  • Автор теми olya452
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 3K

olya452

Форумчанин
Реєстрація
25 Бер 2022
Дописи
76
Реакції
44
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
olya452 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Уже два дня как начисление процентов идёт, у кого-то ещё есть так?
Они вообще кого-то предупредили о начале?
Вообще больные!!

сайта пропала инфа о том, что до 24.04 не будут начислять. Которую в теме ниже выкладывали.

Сейчас текст:
================
Все буде Україна! Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
24 березня 2022
Поділитися:
FacebookTwitterViberTelegram
Друзі, ми впевнені: перемога близько. Зовсім скоро наша країна повернеться до нормального життя. Зараз ви можете допомогти економіці України, сплативши свої кредити. Ці кошти підуть на сплату податків державі, а також на виплату заробітних плат нашим співробітникам. Щоб допомогти вам у цьому, ми анулюємо всі нараховані відсотки!


Що потрібно зробити?
Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):
Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.
Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:
Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Термін дії акції?
З 25.03.2022 р. по 24.04.2022 р. включно.

Хто може взяти участь?
Усі клієнти MyCredit, у тому числі, з протермінованою заборгованістю.

Важливо:
Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.
 
Коротко що зрозуміло з тексту - якщо збираєтесь закривати до 24.04 то всі відсотки спишуть то яка різниця нараховують їх чи ні?а якщо не збираєтесь закривати то те ж саме - яка різниця?в чому суть паніки
 
olya452, Проценты могут начислять, штрафы и пеню нет. Всё по честному.
 
olya452, Проценты могут начислять, штрафы и пеню нет. Всё по честному.
Разве по честному, утверждать, что начисление процентов остановлено и без предупреждения начинать их начислять?
 
Разве по честному, утверждать, что начисление процентов остановлено и без предупреждения начинать их начислять?
Ой я Вас умоляю, мфо и честность... это несовместимые понятия.
 
Коротко що зрозуміло з тексту - якщо збираєтесь закривати до 24.04 то всі відсотки спишуть то яка різниця нараховують їх чи ні?а якщо не збираєтесь закривати то те ж саме - яка різниця?в чому суть паніки
Потому что я собиралась закрывать после войны. У меня там сейчас тело кредита и они обещали не начислять проценты в военное время и тут внезапно отменяют свои слова даже не уведомив..
В военное время не считаю адекватным платить им когда я не знаю, будет ли завтра работа и будет ли мой дом.
А после войны уже не тело кредита будет, теперь получается, а дофига процентов.
 
Потому что я собиралась закрывать после войны. У меня там сейчас тело кредита и они обещали не начислять проценты в военное время и тут внезапно отменяют свои слова даже не уведомив..
В военное время не считаю адекватным платить им когда я не знаю, будет ли завтра работа и будет ли мой дом.
А после войны уже не тело кредита будет, теперь получается, а дофига процентов.
Обіцянку треба було хоча б заскрінити,потім можна на це ссилатись було б,а так....я б чесно не планував таке,зараз треба вирішувати поточні проблеми і буде видно що далі робити,переживати за те що там капають якісь відсотки не варто,до закінчення війни можна про таке спокійно забути
 
Уже два дня как начисление процентов идёт, у кого-то ещё есть так?
Они вообще кого-то предупредили о начале?
Вообще больные!!

сайта пропала инфа о том, что до 24.04 не будут начислять. Которую в теме ниже выкладывали.

Сейчас текст:
================
Все буде Україна! Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
24 березня 2022
Поділитися:
FacebookTwitterViberTelegram
Друзі, ми впевнені: перемога близько. Зовсім скоро наша країна повернеться до нормального життя. Зараз ви можете допомогти економіці України, сплативши свої кредити. Ці кошти підуть на сплату податків державі, а також на виплату заробітних плат нашим співробітникам. Щоб допомогти вам у цьому, ми анулюємо всі нараховані відсотки!


Що потрібно зробити?
Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):
Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.
Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:
Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Термін дії акції?
З 25.03.2022 р. по 24.04.2022 р. включно.

Хто може взяти участь?
Усі клієнти MyCredit, у тому числі, з протермінованою заборгованістю.

Важливо:
Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.
На их сайте тоже самое выложено:
Уже два дня как начисление процентов идёт, у кого-то ещё есть так?
Они вообще кого-то предупредили о начале?
Вообще больные!!

сайта пропала инфа о том, что до 24.04 не будут начислять. Которую в теме ниже выкладывали.

Сейчас текст:
================
Все буде Україна! Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
24 березня 2022
Поділитися:
FacebookTwitterViberTelegram
Друзі, ми впевнені: перемога близько. Зовсім скоро наша країна повернеться до нормального життя. Зараз ви можете допомогти економіці України, сплативши свої кредити. Ці кошти підуть на сплату податків державі, а також на виплату заробітних плат нашим співробітникам. Щоб допомогти вам у цьому, ми анулюємо всі нараховані відсотки!


Що потрібно зробити?
Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):
Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.
Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:
Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Термін дії акції?
З 25.03.2022 р. по 24.04.2022 р. включно.

Хто може взяти участь?
Усі клієнти MyCredit, у тому числі, з протермінованою заборгованістю.

Важливо:
Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.

Как аннулировать проценты и погасить кредит?​

Из личного опыта знаем, в каком затруднительном положении оказалась сейчас каждая украинская семья. Поэтому своей прибылью (проценты по кредитам) мы хотим помочь адресно — каждому из вас. Оплатите тело кредита, а проценты мы спишем. Если у вас есть возможность оплатить и проценты, будем благодарны. Эти деньги полностью отправим на счета Министерства Социальной политики и ВСУ. Они пойдут на гуманитарные цели и помощь нашей армии.
Это на сайте МайКредит. Акция до 24.04.2022
А является ли это основанием для оплаты та кая информация на сайте? Потом могут и отказаться
 
Я просто в афіге прострочки не було а тут бац колекторская компанія в подарок солюшен
 
Я просто в афіге прострочки не було а тут бац колекторская компанія в подарок солюшен
Та же история, лично у меня просрочка стоит 31 день, то есть уже после начала войны и эти **** уже подключили коллекторское агенство CreditDebt, которое требует оплатить до 02.04. Я в шоке, мягко говоря.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-03-31-14-20-32-937_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2022-03-31-14-20-32-937_com.android.mms.jpg
    28.3 Кб · Перегляди: 79
Кросспостинг. Изучите правила форума
Та же история, лично у меня просрочка стоит 31 день, то есть уже после начала войны и эти **** уже подключили коллекторское агенство CreditDebt, которое требует оплатить до 02.04. Я в шоке, мягко говоря.
Таке ж
 

Вкладення

  • Screenshot_20220401-190906_Chrome.jpg
    Screenshot_20220401-190906_Chrome.jpg
    86 Кб · Перегляди: 62
_menfis_, Kapriz, может быть просто запланированная автоматически рассылка.
 
Я им писал, меня заверили что это баг системы, и коллекторам не передели, и уже прошло 3 дня и никто не звонил с борг солюшен
тоже самое, я им написала, сказали что то ошибка системы и мол все спокойно
но мне сегодня раз в час какой-то номер наяривал, с одинаковой основой и разными 2мя конечными цифрами
 
тоже самое, я им написала, сказали что то ошибка системы и мол все спокойно
но мне сегодня раз в час какой-то номер наяривал, с одинаковой основой и разными 2мя конечными цифрами
Бот мб
Мне каждый день бот звонит напоминает, мб стоит взять?
Мне за 6 дней никто не звонил
 
Бот мб
Мне каждый день бот звонит напоминает, мб стоит взять?
Мне за 6 дней никто не звонил
скорее всего бот
короче у нас все банки и все мфо переобулись только так , я смотрю
ну, что еще было от них ожидать
 
Пришибленная компания.брала 2000.одна лохация.заключила договор рекструктаризацию.выплатила 5 платежей по750 грн.последний платеж не заплатила.война.выставили опять 4000 ты с.к оплате.есть на них какая то управа.этоже наглость.стоит ли писать жалобу.?отдала уже около 6000 и опять.
Это я считаю с пролонгацией
 
Уже два дня как начисление процентов идёт, у кого-то ещё есть так?
Они вообще кого-то предупредили о начале?
Вообще больные!!

сайта пропала инфа о том, что до 24.04 не будут начислять. Которую в теме ниже выкладывали.

Сейчас текст:
================
Все буде Україна! Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
24 березня 2022
Поділитися:
FacebookTwitterViberTelegram
Друзі, ми впевнені: перемога близько. Зовсім скоро наша країна повернеться до нормального життя. Зараз ви можете допомогти економіці України, сплативши свої кредити. Ці кошти підуть на сплату податків державі, а також на виплату заробітних плат нашим співробітникам. Щоб допомогти вам у цьому, ми анулюємо всі нараховані відсотки!


Що потрібно зробити?
Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):
Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до зняття військового стану.
Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:
Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.
Термін дії акції?
З 25.03.2022 р. по 24.04.2022 р. включно.

Хто може взяти участь?
Усі клієнти MyCredit, у тому числі, з протермінованою заборгованістю.

Важливо:
Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.
А мне на мыло пришло,что начнут с 24.04 считать проценты.И что бы сейчас заплатила,ид*оты.Они вкурсе,что военное положение,и что работы как бы нет.Зарплату до сих пор за февраль не заплатили.
 
Останні дні кредитних канікул в MYCREDIT
Встигніть закрити Ваш борг за 100% тіла!
Закрийте 100% тіла, а ми анулюємо ваш кредит!
Щоб підтримувати українську економіку - сплачувати зарплатні нашим колегам, що залишились без житла в Харкові та Києві, сплачувати податки, розраховуватись з партнерами, почати видачу нових кредитів, ми маємо повноцінно почати працювати.
Тому з 25/04 ми вимушені почати нарахування відсотків!

Ми розуміємо, що не всі наші клієнти мають змогу розрахуватися з боргом зараз, тому ми подовжили строк дії акції до 24/05.?????? тобто ?​
 
Назад
Угорі Унизу