• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Написали в Вайбер з попередженням.

  • Автор теми tomorrow
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 881

tomorrow

Форумчанин
Реєстрація
5 Лют 2023
Дописи
97
Реакції
71
Бали
308
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
tomorrow не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Вчора від селфі спочатку отримала лист на пошту з пропозицією сплатити тіло+частину %, а потім ввечері мені якась мадам написала у Вайбер, що треба платити регулярний платіж, і він з урахуванням просрочки, а якщо не оплачу - вона фіксує відмову від оплати кредита. Підкажіть, чи є якісь наслідки, або це звичайне запугування?
 
Доброго дня. Вчора від селфі спочатку отримала лист на пошту з пропозицією сплатити тіло+частину %, а потім ввечері мені якась мадам написала у Вайбер, що треба платити регулярний платіж, і він з урахуванням просрочки, а якщо не оплачу - вона фіксує відмову від оплати кредита. Підкажіть, чи є якісь наслідки, або це звичайне запугування?
Або Ви споачуєте, або фіксують відмову...
Як завжди. Як і всі інші.

Які наслідки?
Писала вона точно не з офіційної адреси.
Встановлювати хто вона така і чи є вона працівником компанії Ви не будете. Вона не надасть копію трудової і паспорту. І Ви не можете бути певні, що саме ця людина сидить за комп'ютером.
Які можуть бути наслідки, якщо Ви відмовляєте посторонній людині?
 
Або Ви споачуєте, або фіксують відмову...
Як завжди. Як і всі інші.

Які наслідки?
Писала вона точно не з офіційної адреси.
Встановлювати хто вона така і чи є вона працівником компанії Ви не будете. Вона не надасть копію трудової і паспорту. І Ви не можете бути певні, що саме ця людина сидить за комп'ютером.
Які можуть бути наслідки, якщо Ви відмовляєте посторонній людині?
Згодна з вами, просто як бачу, що селфі, що cly полюбляють спілкуватись у Вайбері, але я не відповідаю там, і на дзвінки також.. просто не дуже розуміюсь в таких ситуаціях, так як протермінування вперше, а тут люди більш підковані, тому й питаю... Хто їх зна, що вони можуть натворить..
 
Згодна з вами, просто як бачу, що селфі, що cly полюбляють спілкуватись у Вайбері, але я не відповідаю там, і на дзвінки також.. просто не дуже розуміюсь в таких ситуаціях, так як протермінування вперше, а тут люди більш підковані, тому й питаю... Хто їх зна, що вони можуть натворить..
Саме краще - ігнорувати їх. Якщо прям зовсім набриднуть - напишіть їм про копію трудової, паспорта і селфі з паспортом та написом "я працюю в цій гівнокалторі", щоб Ви змогли їх ідентифікувати як співробітника.
 
Саме краще - ігнорувати їх. Якщо прям зовсім набриднуть - напишіть їм про копію трудової, паспорта і селфі з паспортом та написом "я працюю в цій гівнокалторі", щоб Ви змогли їх ідентифікувати як співробітника.
Чесно кажучи, трохи страшнувато починати з ними спілкування, бо я через ці протермінування вже і так себе тривалий час морально давила. Зараз морально відходжу і трохи легше, але це вони поки тільки мені дзвонять і пишуть. То певно краще буду мовчати, а потім через пошту писати їм, коли гроші з'являться
 
Чесно кажучи, трохи страшнувато починати з ними спілкування, бо я через ці протермінування вже і так себе тривалий час морально давила. Зараз морально відходжу і трохи легше, але це вони поки тільки мені дзвонять і пишуть. То певно краще буду мовчати, а потім через пошту писати їм, коли гроші з'являться
Так буде правильніше всього.
 
Чесно кажучи, трохи страшнувато починати з ними спілкування, бо я через ці протермінування вже і так себе тривалий час морально давила. Зараз морально відходжу і трохи легше, але це вони поки тільки мені дзвонять і пишуть. То певно краще буду мовчати, а потім через пошту писати їм, коли гроші з'являться
Чи краще чекати поки самі щось запропонують ? Бачу деякі з форуму писали, але мало хто з МФО йшов назустріч...
 
Чи краще чекати поки самі щось запропонують ? Бачу деякі з форуму писали, але мало хто з МФО йшов назустріч...
Якщо матимете стійке бажання сплатити - напишіть їм в тому ж вайбері.
 
селфі з паспортом та написом "я працюю в цій гівнокалторі"
:lol::lol::lol:

Вони можуть хіба що 👇

завантаження (1).jpg
 
Якщо матимете стійке бажання сплатити - напишіть їм в тому ж вайбері.
Та я маю бажання закрити борги, але до цього пролонгувала тривалий час, а зараз тільки дійшло що то гроші на вітер, хочу домовитись за тіло + мінімальний відсоток хоча би, а не як вони хочуть з бешеними %
 
Згодна з вами, просто як бачу, що селфі, що cly полюбляють спілкуватись у Вайбері, але я не відповідаю там, і на дзвінки також.. просто не дуже розуміюсь в таких ситуаціях, так як протермінування вперше, а тут люди більш підковані, тому й питаю... Хто їх зна, що вони можуть натворить..
Ще телеграм полюбили😆
 
Було тіло 25к, після двох місяців просрочки запропонували закрити за тіло, грошей не було, гадала, що вже не запропонують. Пройшов ще місяць і закрила за тіло . Багато було дзвінків на початку рідним і знайомим, потім стихли.
 
Назад
Угорі Унизу