• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нас 30000 зареєстрованих користувачів

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 423

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,526
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не знаю, чи вітати, чи ні, але все ж таки привітаю, бо кожен, хто зареєструвався, хоч і має проблеми з кредитами і частіше за все сидить у борговій ямі, але на форумі в них з'являється шанс позбутися цих проблем і почати жити вільно.

Тому - вітаю всіх користувачів форума.
Screenshot_2024-03-31-07-36-35-679_com.android.chrome-edit.jpg


Також хочу нагадати, що в нас діє бонусна програма: Важливо! - Запрошуй користувачів на форум та отримай приємні бонуси
 
Впевнена, що ще купа людей просто читають, без реєстрації.
Реєструйтеся!!!!
У вас буде більше можливостей читати всю потрібну вам інформацію!!!
 
Не знаю, чи вітати, чи ні, але все ж таки привітаю, бо кожен, хто зареєструвався, хоч і має проблеми з кредитами і частіше за все сидить у борговій ямі, але на форумі в них з'являється шанс позбутися цих проблем і почати жити вільно.

Тому - вітаю всіх користувачів форума.
Переглянути вкладення 149858

Також хочу нагадати, що в нас діє бонусна програма: Важливо! - Запрошуй користувачів на форум та отримай приємні бонуси
Жалко, что на форуме маловато материала по последолговому периоду. Было бы интересно что-то читать по фин. грамотности или банально истории о том, как люди вылезли из долговой ямы и круто поменяли свою жизнь. Форум затягивает, но когда долгов уже нет, то не так интересно, конечно. Но все равно тянет, что-то в этом есть.
 
Жалко, что на форуме маловато материала по последолговому периоду. Было бы интересно что-то читать по фин. грамотности или банально истории о том, как люди вылезли из долговой ямы и круто поменяли свою жизнь. Форум затягивает, но когда долгов уже нет, то не так интересно, конечно. Но все равно тянет, что-то в этом есть.
Так, теж помітила, що пишуть теперішні боржники, питають, а людей які вибрались з цієї халепи мало. Якщо будо б більше дописів тих, хто впорався і як, то це більш підтримувало новеньких, мотивувало на боротьбу!
Впевнена, що ще купа людей просто читають, без реєстрації.
Реєструйтеся!!!!
У вас буде більше можливостей читати всю потрібну вам інформацію!!!
Я довго читала, дуже довго… аж поки зареєструвалась та очі відкрились. Такі треба реєструватися, спілкуватися, вирішувати !
 
Nani, я вважаю,коли людина живе без нових позик,без страху дзвінків,листів,а шо скажуть люди,коли вже не страшно сказати рідним,так,я набралась кредитів,але я знаю що робить . Така позиція це вже вибрався з боргів. А суди це проблема,яку можна вирішити. Зробити все що можна коли суд...
У кожного своє розуміння "Вибрався з боргів"
 
Nani, я вважаю,коли людина живе без нових позик,без страху дзвінків,листів,а шо скажуть люди,коли вже не страшно сказати рідним,так,я набралась кредитів,але я знаю що робить . Така позиція це вже вибрався з боргів. А суди це проблема,яку можна вирішити. Зробити все що можна коли суд...
У кожного своє розуміння "Вибрався з боргів"
Так, розумію. Але коли ти на початку цього шляху, у відчаї, шукаєш інфо, і тд , то дописи , хто як впорався дуже будуть мотивувати.
Але чесно кажучи і підтримка тих, хто наразі в боржниках, їх коменти теж морально допомагають .
Дякую форуму
 
Nani, я вважаю,коли людина живе без нових позик,без страху дзвінків,листів,а шо скажуть люди,коли вже не страшно сказати рідним,так,я набралась кредитів,але я знаю що робить . Така позиція це вже вибрався з боргів. А суди це проблема,яку можна вирішити. Зробити все що можна коли суд...
У кожного своє розуміння "Вибрався з боргів"
Выбраться из долгов - это когда должен 0 гривен и 0 копеек. И тебе никто не звонит и не пишет :) По-моему, другого понимания здесь быть не может.
 
Выбраться из долгов - это когда должен 0 гривен и 0 копеек. И тебе никто не звонит и не пишет :) По-моему, другого понимания здесь быть не может.
У каждого своё понимание "Выбраться из долгов"
 
У каждого своё понимание "Выбраться из долгов"
По-моему, "выбраться из долгов" - это более очевидная вещь, чем, допустим, "хорошо зарабатывать". Выбраться из долгов - это когда ничего не должен. Хорошо зарабатывать - у каждого свои рамки и восприятие :)
 
По-моему, "выбраться из долгов" - это более очевидная вещь, чем, допустим, "хорошо зарабатывать". Выбраться из долгов - это когда ничего не должен. Хорошо зарабатывать - у каждого свои рамки и восприятие :)
Можно взять много словосочетаний,не только "хорошо зарабатывать". А и хорошо жить,быть счастливым,быть успешным.... И тут всё индивидуально. Как Вы говорите,свои рамки и понятия🙂
 
Можно взять много словосочетаний,не только "хорошо зарабатывать". А и хорошо жить,быть счастливым,быть успешным.... И тут всё индивидуально. Как Вы говорите,свои рамки и понятия🙂
Быть счастливым назло и вопреки...))) Вот это по-нашему))))))
 
Не знаю, чи вітати, чи ні, але все ж таки привітаю, бо кожен, хто зареєструвався, хоч і має проблеми з кредитами і частіше за все сидить у борговій ямі, але на форумі в них з'являється шанс позбутися цих проблем і почати жити вільно.
Лично у меня к форуму самая максимальная благодарность которая только может быть. Вас нашла в самый трудный момент моей жизни, ну мне тогда так казалось. Но сейчас я смотрю на всё абсолютно другим взглядом. Ушел страх . И в этом мне помог форум и люди которые здесь ❤️❤️❤️
 
Назад
Угорі Унизу