• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ анулював ліцензії Вердикт Капітал

За повідомленням НБУ, "восьми небанківським установам анульовано ліцензії, дев’ять установ та одного страхового брокера виключено з реєстрів".
Так,



Тут на форумі писали, що Вердикт передав всі свої справи Коллект центру, працівники також перейшли туди працювати.
 
Тут на форумі писали, що Вердикт передав всі свої справи Коллект центру, працівники також перейшли туди працювати.
то добре
вердикт отхватував от юристів, тепер ще й колект центр отхватить
 
Походу ,виконавчого листа з суду від вердиктів я так і не дочекаюсь.))
 
Вітаю, прочитала на сайті НБУ що " ВЕРДИКТ КАПІТАЛ " на підставі власної заявки анульовано ліцензію.
Виходить те що змінюється назва кантори?? Чекати двізніків від них але вже під новим брендом?
 
Вітаю, прочитала на сайті НБУ що " ВЕРДИКТ КАПІТАЛ " на підставі власної заявки анульовано ліцензію.
Виходить те що змінюється назва кантори?? Чекати двізніків від них але вже під новим брендом?
Схоже вже злили Колект центру.
 
Жить спокойно и счвстливо. Ну, насколько это сейчас возможно.
Ну строчка то никуда не денется. Виконавцу писать?

Если виконавец и снесет (я когда-то с ним общался, вроде норм), то остается всего лишь два ВП. От Сенса и от КредитКапитал.
 
Ну строчка то никуда не денется. Виконавцу писать?
Да технически хрен его знает. По идее, прям сразу не надо, разве что заблочены карты или прочие неудобства. Там же процедуры тоже не один день. Юристы тут имеются отличные, думаю, такой вопрос не потребует финансовых вливаний
 
Ну строчка то никуда не денется. Виконавцу писать?

Если виконавец и снесет (я когда-то с ним общался, вроде норм), то остается всего лишь два ВП. От Сенса и от КредитКапитал.
на каком основании?)))
юр лицо то никуда не делось, как и надпись
 
Назад
Угорі Унизу