• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

НБУ оштрафував ШвидкоГроші за ненадання інформації

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,197
Реакції
15,398
Бали
3,765
UAH
394.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Національний банк України застосував до ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР" (ЄДРПОУ 37356833) захід впливу у вигляді штрафу в розмірі 34 000,00 грн.

Штраф накладено за надання завідомо недостовірної інформації, а також ненадання інформації та неподання документів на вимогу Національного банку.

Сплатити штраф ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР" зобов'язане протягом семи робочих днів із дня отримання відповідного рішення регулятора про накладення штрафу.

Таке рішення ухвалено 26 травня 2023 року за результатами інспекційної перевірки Національного банку. Рішення набирає чинності з 29 травня 2023 року.

 
Для них це копійки, треба вилучати у вошей ліцензію
 
Національний банк України застосував до ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР" (ЄДРПОУ 37356833) захід впливу у вигляді штрафу в розмірі 34 000,00 грн.



Таке рішення ухвалено 26 травня 2023 року за результатами інспекційної перевірки Національного банку. Рішення набирає чинності з 29 травня 2023 року.


Дрібничка звісно, але .... ???
 
буду сподіватись що це тільки початок їх кінця. а то "ненадання інформації" звучить обнадійливо в плані жорсткості порушення. тим більше що форумчани пишуть що шв на всю голову придурашені
 
Швидко воші- не надали щось і натринділи?
Та нє, такого бути не може.

От тепер вже є сенс писати жалоби в НБУ?
 
А я то думаю чого вони такі милі цими днями стали, ну люди так пишуть на форумі
 
Назад
Угорі Унизу