• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не могу найти кредитора...

DevilWithMe

Форумчанин
Реєстрація
7 Бер 2020
Дописи
48
Реакції
23
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
DevilWithMe не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем доброго времени суток. Брал кредит в Forza в 2021 году. Собственно тогда боролся с 10+ компаниями и платил абсолютно всем, вроде и форзе платил но не помню. Вот недавно в УБКІ смотрел кредитную историю, и наткнулся на то что я должен единственной форзе аж 1500 грн. Право они передали Fast Finance, но они уже я как понял не работают как и сама форза, сайт не пашет, телефоны не отвечают. Как понять у кого есть мой договор и куда вообще обращаться, хотел бы услышать ответ, отблагодарю за помощь в любом случае.
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2023-11-10 173549.png
    Знімок екрана 2023-11-10 173549.png
    17.7 Кб · Перегляди: 72
Всем доброго времени суток. Брал кредит в Forza в 2021 году. Собственно тогда боролся с 10+ компаниями и платил абсолютно всем, вроде и форзе платил но не помню. Вот недавно в УБКІ смотрел кредитную историю, и наткнулся на то что я должен единственной форзе аж 1500 грн. Право они передали Fast Finance, но они уже я как понял не работают как и сама форза, сайт не пашет, телефоны не отвечают. Как понять у кого есть мой договор и куда вообще обращаться, хотел бы услышать ответ, отблагодарю за помощь в любом случае.

О, я у них теж закривав Форзу, за півтіла на початку року.
ось, у мене зберігся їх мейл, просив довідку про закриття сюди, може спробуйте написати?
[email protected]
 
Всем доброго времени суток. Брал кредит в Forza в 2021 году. Собственно тогда боролся с 10+ компаниями и платил абсолютно всем, вроде и форзе платил но не помню. Вот недавно в УБКІ смотрел кредитную историю, и наткнулся на то что я должен единственной форзе аж 1500 грн. Право они передали Fast Finance, но они уже я как понял не работают как и сама форза, сайт не пашет, телефоны не отвечают. Как понять у кого есть мой договор и куда вообще обращаться, хотел бы услышать ответ, отблагодарю за помощь в любом случае.
Форза мене теж продала фаст файнан, ті просто писали смс з акціями десь пів року, потім перепродалим фін тех лаб, закрив через місяці 3-4 після продажу за тіло форзи по реквізитах фін тех лаба, довідку прислали...
трохи шкодую, шо не закрив через фаст файнанс, бо там якби можна було за 60% від тіла закрити... хоча тіло відносно не велике...

а взагалі , не шукайте, вони самі вас знайдуть
 
О, я у них теж закривав Форзу, за півтіла на початку року.
ось, у мене зберігся їх мейл, просив довідку про закриття сюди, може спробуйте написати?
[email protected]
дякую, спробую
Форза мене теж продала фаст файнан, ті просто писали смс з акціями десь пів року, потім перепродалим фін тех лаб, закрив через місяці 3-4 після продажу за тіло форзи по реквізитах фін тех лаба, довідку прислали...
трохи шкодую, шо не закрив через фаст файнанс, бо там якби можна було за 60% від тіла закрити... хоча тіло відносно не велике...

а взагалі , не шукайте, вони самі вас знайдуть
чи можете дати контакти цих фінтечлаб? я не можу їх знайти ніде...
 
Фастфінанс взагалі 25% від тіла просили і довідку присилали, ага)
Не шкодуйте про те, що не скористались
Фастфінанс кинули своїх клієнтів на гроші і продали договори в фінтеч, а ті просто суми з убкі просять


Поки адекватного нічого не чув
дякую, спробую

чи можете дати контакти цих фінтечлаб? я не можу їх знайти ніде...
А нашо вам контакти? Чекайте - скоро буде розсилка)
 
дякую, спробую

чи можете дати контакти цих фінтечлаб? я не можу їх знайти ніде...
ну я якось підняв був, сказали шо продали їм , хоча місяці півтори перед тим приходила смс, сказали , шо можна закрити за тіло сказав , шо закрию в кінці місяця, і не закрив, то ще 2 місяці мені писали раз в тиждень чому не закрито будемо працювати по догвоору і таке...потім була можливість - закрив, за тіло,яке брав в форзи, тижні за 2 до початку війни..
я б не радив вам шукати їх контакти самі вас найдуть...якщо не берете слухавки , то у вайбер, нема у вайбері - то смс.нема за що переживати, в даному конкретному випадку
 
Назад
Угорі Унизу