• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроші Всім Не подають в Убкі.

Джефрі

Читач
Реєстрація
1 Січ 2022
Дописи
17
Реакції
11
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Джефрі не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю.
Зміг закрити Джобер і Верону за тіло...
Але вже більше місяця вони не можуть подати в УБКі інфо про закриття.
Відправив їм на пошту - глухо , номери тел. на сайті не працюють , відправив запити через УБКі - теж глухо.
Як бути? Це може обернутися якоюсь х... від них?
В особистому кредити погашені.
Ці дві кантори не єдині...
Ще 3 теж тягнуть...але термін не такий .
 
Вітаю.
Зміг закрити Джобер і Верону за тіло...
Але вже більше місяця вони не можуть подати в УБКі інфо про закриття.
Відправив їм на пошту - глухо , номери тел. на сайті не працюють , відправив запити через УБКі - теж глухо.
Як бути? Це може обернутися якоюсь х... від них?
В особистому кредити погашені.
Ці дві кантори не єдині...
Ще 3 теж тягнуть...але термін не такий .
Хз, як у Вас, але у мене була наступна схожа ситуація, але з іншою канторою:
Замовив кредитну історію і побачив, що є незакритий займ від Н. А. Груп (кредитбокс), хоча закрив їх ще в березні. Зробив заявку в УБКІ на оскарження, прикріпив справку про закриття, вчора написав їм в підтримку, типу "якого дідька", вони відповіли що виправлять. Сьогодні надійшло повідомлення від УБКІ та від них, що виправлено. Перевірив - дійсно так. Тому створюйте заявку на оскарження та наярюйте їм)
 
Останнє редагування:
Хз, як у Вас, але у мене була наступна схожа ситуація, але з іншою канторою:
Замовив кредитну історію і побачив, що є незакритий займ від Н. А. Груп (кредитбокс), хоча закрив їх ще в березні. Зроюив заявку в УБКІ на оскарження, прикріпив справку про закриття, вчора написав їм в підтримку, типу "якого дідька", вони відповіли що виправлять. Сьогодні надійшло повідомлення від УБКІ та від них, що виправлено. Перевірив - дійсно так. Тому створюйте заявку на оскарження та наярюйте їм)
Так я і створив заявку...але без прикріпленої довідки , її не дали і не вимагали.
Більше 3 тижні висить статус " Історія оскаржується"
 
и что? будете закрывать??
Да, не хочу я сейчас никаких коллажей или звонков по всей родне. Они позвонили первый раз с начала войны и сразу с наездов. Хочу быстрее закрыть и забыть о них., и не ждать пакостей
 
Да, не хочу я сейчас никаких коллажей или звонков по всей родне. Они позвонили первый раз с начала войны и сразу с наездов. Хочу быстрее закрыть и забыть о них., и не ждать пакостей
а тело большое??
 
Так и никто не ответил,как они сейчас))упыри конкретные были
А я наивно полагала,что их в прямом смысле война побила! эх, очень жаль???
У меня последняя сообщение от них с лета 21 года с русского номера...и тишина... тьху, тьху....
 
Вітаю.
Зміг закрити Джобер і Верону за тіло...
Але вже більше місяця вони не можуть подати в УБКі інфо про закриття.
Відправив їм на пошту - глухо , номери тел. на сайті не працюють , відправив запити через УБКі - теж глухо.
Як бути? Це може обернутися якоюсь х... від них?
В особистому кредити погашені.
Ці дві кантори не єдині...
Ще 3 теж тягнуть...але термін не такий .
Да это норма. Месяц - это ещё норм )
 
Назад
Угорі Унизу