• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Немає змоги оплатити пропозицію від Таліон Плюс

  • Автор теми bipolar
  • Дата початку
  • Відповіді 20
  • Перегляди 2K

bipolar

Форумчанин
Реєстрація
27 Кві 2023
Дописи
44
Реакції
16
Бали
283
UAH
2.00
Ваш пол
Мужской
bipolar не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
всім привіт. читав багато тем, що пропонують всяке -- і тіло, і півтіла. запропонували наразі закрити за тіло впродовж двох днів. відповів, що наразі не маю змоги і можу за два платежі закрити тіло, або за один платіж через місяць.
почали розповідати, що договором це не передбачено і взагалі спочатку платяться відсотки, а лиш в останню чергу тіло, згідно ст. 534 ЦКУ. плюс що через місяць буде тіло з відсотками + нові відсотки.
погрожують обдзвоном друзів і родичів (це не страшно). чат в вайбері цей я вже заблокував.

чи очікувати на нові пропозиції, чи пошукати десь кошти за ці 2 дні?
 
чи очікувати на нові пропозиції, чи пошукати десь кошти за ці 2 дні?
Запропонують. В них вибору практично немає... тим більше ви не відмовляєтесь повернути борг.
Якщо упороті не хотять зараз - нехай трішки погуляють на самоті, апетит придбають.
 
Запропонують. В них вибору практично немає... тим більше ви не відмовляєтесь повернути борг.
Якщо упороті не хотять зараз - нехай трішки погуляють на самоті, апетит придбають.
дякую за відповідь! чи є ймовірність, що якщо спробувати звʼязатись іншим чином -- наприклад через пошту чи телефон, то отримаю інші умови? я так розумію, умови залежать від упоранства конкретного представника?
 
дякую за відповідь! чи є ймовірність, що якщо спробувати звʼязатись іншим чином -- наприклад через пошту чи телефон, то отримаю інші умови? я так розумію, умови залежать від упоранства конкретного представника?
Своїми дзвінками і писаниною Ви дасте їм привід вважати Вас зацікавленим. Забийте на них і чекайте наступної пропозиції, а вона ще буде
 
дякую за відповідь! чи є ймовірність, що якщо спробувати звʼязатись іншим чином -- наприклад через пошту чи телефон, то отримаю інші умови? я так розумію, умови залежать від упоранства конкретного представника?
Жодної.
Лиш коли розуміють що на них поклали важкого і товстого, чешуть рєпу і пропонують навіть півтіла.
Цілком реальні історії у багатьох форумчан.
В мене особисто теж пропонували. Але я особливо образливий, тож вони здриснули і передали "естафету" комусь далі.
 
Це ви їм потрібні, а не вони вам. Упорство залежить від того, що ви з ними спілкуєтесь і щось обіцяєте. Не розмовляйте або шліть в Мухосранськ. Будуть гроші до закриття, а !!! не в мінус сім. бюджету!!!! можете вийти на зв'язок. Буде сума більша ніж тіло(в крайньому випадку з %) і, наприклад, в декілька платежів на ваших умовах- тоді гарантійка.

Ні в якому разі не ведіться на слова "пролонгація!!!!
 
дякую за відповідь! чи є ймовірність, що якщо спробувати звʼязатись іншим чином -- наприклад через пошту чи телефон, то отримаю інші умови? я так розумію, умови залежать від упоранства конкретного представника?
Як будуть гроші на руках, можно зв"язуватись хоч через космос. Нікуди вони не дінуться!
 
Своїми дзвінками і писаниною Ви дасте їм привід вважати Вас зацікавленим. Забийте на них і чекайте наступної пропозиції, а вона ще буде
ну мені прислали смс типу "для вас є спеціальна пропозиція, перейдіть за посиланням" там був вайбер чат, в якому вияснилось власне те, що написав вище. думав, може вдасться одразу на тіло їх розвести, бо просрочка трохи більше місяця лише.
Це ви їм потрібні, а не вони вам. Упорство залежить від того, що ви з ними спілкуєтесь і щось обіцяєте. Не розмовляйте або шліть в Мухосранськ. Будуть гроші до закриття, а !!! не в мінус сім. бюджету!!!! можете вийти на зв'язок. Буде сума більша ніж тіло(в крайньому випадку з %) і, наприклад, в декілька платежів на ваших умовах- тоді гарантійка.

Ні в якому разі не ведіться на слова "пролонгація!!!!
дякую, цих пролонгацій вже наївся)
таліонам продали манівео, а їм я вже цих пролонгацій більше нвж тіло виплатив)
Жодної.
Лиш коли розуміють що на них поклали важкого і товстого, чешуть рєпу і пропонують навіть півтіла.
Цілком реальні історії у багатьох форумчан.
В мене особисто теж пропонували. Але я особливо образливий, тож вони здриснули і передали "естафету" комусь далі.
дякую
власне, дякую форуму та форумчанам, бо вже не знав, що робити зі своїми кредитами. тиждень ось почитав різні теми і вже повністю заспокоївся. план дій є -- очікувати пропозицій за тіло, закривати і забувати
 
ну мені прислали смс типу "для вас є спеціальна пропозиція, перейдіть за посиланням" там був вайбер чат, в якому вияснилось власне те, що написав вище. думав, може вдасться одразу на тіло їх розвести, бо просрочка трохи більше місяця лише.

дякую, цих пролонгацій вже наївся)
таліонам продали манівео, а їм я вже цих пролонгацій більше нвж тіло виплатив)

дякую
власне, дякую форуму та форумчанам, бо вже не знав, що робити зі своїми кредитами. тиждень ось почитав різні теми і вже повністю заспокоївся. план дій є -- очікувати пропозицій за тіло, закривати і забувати
Я про реструкиизацію, чи як там. Це коли ви погоджуєтесь платити туку-то суму такого- то числа і підписуєте це ел підписом, наприклад. І вони явно не по 100 грн на 3 місяці пропонують. Тільки не заплатили- все згорає і по-новому.

Про пролонгації добре, що ви забули це слово
 
ну мені прислали смс типу "для вас є спеціальна пропозиція, перейдіть за посиланням" там був вайбер чат, в якому вияснилось власне те, що написав вище. думав, може вдасться одразу на тіло їх розвести, бо просрочка трохи більше місяця лише.
Не спішіть. Мені через два роки півтіла пропонують
 
Не спішіть. Мені через два роки півтіла пропонують
не спішу. в моїй ситуації єдине неприємне те, що можуть дзвонити комендантці гуртожитка, бо я все ще студент і там прописаний. колись була схожа ситуація зі знайомим
Я про реструкиизацію, чи як там. Це коли ви погоджуєтесь платити туку-то суму такого- то числа і підписуєте це ел підписом, наприклад. І вони явно не по 100 грн на 3 місяці пропонують. Тільки не заплатили- все згорає і по-новому.

Про пролонгації добре, що ви забули це слово
та навіть платити раз в якийсь період мені ок, суми по тілам скрізь менше 20к. аби запропонували адекватне, а не купу процентів)
 
В мене таліон з 2к нарахували 6к
За 2 роки пропозиції менш як за 3800 не поступало
 
А мені пропонували 2 тіла,я чекав ,та й коштів не було таких.Продали таліону.Ті всіх задовбали ,але нічого не пропонували і продали згодом онлайн фінансам.Ті вліпили Інн.Це була моя перша ІНН.Я тоді дуже злий був,так як багатьом пропонують,а мені ні.Ось і таке буває.Мабуть не так часто,але майте на увазі.Ну зараз ще війна,інн заборонені,мабуть будуть більш добрими та пухнастими ??
 
А мені пропонували 2 тіла,я чекав ,та й коштів не було таких.Продали таліону.Ті всіх задовбали ,але нічого не пропонували і продали згодом онлайн фінансам.Ті вліпили Інн.Це була моя перша ІНН.Я тоді дуже злий був,так як багатьом пропонують,а мені ні.Ось і таке буває.Мабуть не так часто,але майте на увазі.Ну зараз ще війна,інн заборонені,мабуть будуть більш добрими та пухнастими ??
Оффтоп
мені при зносі онлайн фінанси знижку пропонували. З 8500 тіла нарахували 22000 і мегазнижка - закрити за 21500. Трохи пізніше пропонували 18700. На мою пропозицію в дві тисячі вони не погоджуються. Чомусь...
Тож віддадуть мені 6000 за рішенням суду. Їх вибір.
 
Когда талион продал онлайн финансам думала что ИНН прилетит, даже план действия обдумывала. Но не прилетело. Наверное мне повезло, из 17 мфо за 3 года ни одного ИНН и суда. Обычно со мной случаются всякие приколы, а тут пронесло)
 
З 8500 тіла нарахували 22000 і мегазнижка - закрити за 21500.
Як ти міг такий шанс профукати :rolleyes:

Я тоді дуже злий був,так як багатьом пропонують,а мені ні.
Бо вони відчувають що ти спроможний на більше :yes2:
П - пруха :dirol:
 
Назад
Угорі Унизу