• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

NovaPay небанківська платіжна картка-пастка для "боржників"

  • Автор теми Igordiy
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 504

Igordiy

Форумчанин
Реєстрація
22 Бер 2020
Дописи
990
Реакції
1,575
Бали
4,030
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Igordiy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Оскільки дуже багато користуюсь послугами НП ,одразу як дізнався про NovaPay зробив картку,закинув туди трошки грошей щоб сплатити з бонусом за доставку.Далі відмова,спілкування з підтримкою неодноразово,та нарешті на картці замість 0 та моїх сотні гривень майже -26000 тому що в мене є провадження.Добре що я не отримав на цю картку більші кошти)
Висновок один NovaPay не для нас((
 
Оскільки дуже багато користуюсь послугами НП ,одразу як дізнався про NovaPay зробив картку,закинув туди трошки грошей щоб сплатити з бонусом за доставку.Далі відмова,спілкування з підтримкою неодноразово,та нарешті на картці замість 0 та моїх сотні гривень майже -26000 тому що в мене є провадження.Добре що я не отримав на цю картку більші кошти)
Висновок один NovaPay не для нас((
Вірно зрозуміла, виконавча служба по провадженню ввела картку Новапей в мінус?
Бо самій цікаво чи вже добрались до цієї картки
 
На этот счёт я уже писал
 
Вірно зрозуміла, виконавча служба по провадженню ввела картку Новапей в мінус?
Бо самій цікаво чи вже добрались до цієї картки
Саме так,а саме головне одразу без повідомлення
 
Оскільки дуже багато користуюсь послугами НП ,одразу як дізнався про NovaPay зробив картку,закинув туди трошки грошей щоб сплатити з бонусом за доставку.Далі відмова,спілкування з підтримкою неодноразово,та нарешті на картці замість 0 та моїх сотні гривень майже -26000 тому що в мене є провадження.Добре що я не отримав на цю картку більші кошти)
Висновок один NovaPay не для нас((
Спасибо за информацию, хотя учитывая все проблемы с данной картой я и так бы на этот вариант не рассчитывал
 
Саме так,а саме головне одразу без повідомлення
и не должны повидомлять

не защищаю новапей в данном случае, но они не могут не выполнить требования исполнителя
в то же время вы знали, что у вас производство. так что...
 
и не должны повидомлять

не защищаю новапей в данном случае, но они не могут не выполнить требования исполнителя
в то же время вы знали, что у вас производство. так что...
Користуюсь спокійно картками банків які не не входять УБКІ .
 
Назад
Угорі Унизу