• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нові кредити: що вони можуть, що роблять? Чи реально домовитись?

  • Автор теми Flover1
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 3K

Flover1

Форумчанин
Реєстрація
18 Лис 2020
Дописи
54
Реакції
22
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Flover1 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім, знову я за порадою.
Скажіть в кого як було з Нові кредит, що вони можуть, що роблять? Чи реально домовитись?
 
Flover1, пишите нормальные информативные заголовки или так тяжело это?
 
Є трохи)
Почитайте обов'язково!
 
А про суть ніхто не напише нічо!
А як пальцем тикнути то зразу.....
Щось не так?)
 
Привіт всім, знову я за порадою.
Скажіть в кого як було з Нові кредит, що вони можуть, що роблять? Чи реально домовитись?
О чём хотите договорится с ними?
Что они делают - мне лично ничего, продали коллекторам, те продали другим коллекторам и тишина.
В Новых кредитах вообще обезбашеных нет - попытаются напугать, поймут что балалайка и сольются с позором!)
 
О чём хотите договорится с ними?
Что они делают - мне лично ничего, продали коллекторам, те продали другим коллекторам и тишина.
В Новых кредитах вообще обезбашеных нет - попытаются напугать, поймут что балалайка и сольются с позором!)
Кому вони продасть?
 
О чём хотите договорится с ними?
Что они делают - мне лично ничего, продали коллекторам, те продали другим коллекторам и тишина.
В Новых кредитах вообще обезбашеных нет - попытаются напугать, поймут что балалайка и сольются с позором!)
Мне закрыли за тело,без просрочки и сами предложили в Вайбере. Но это было 6 месяцев тому назад. И тело 2000 и пролонгации были.
 
Мне закрыли за тело,без просрочки и сами предложили в Вайбере. Но это было 6 месяцев тому назад. И тело 2000 и пролонгации были.
Наверное поняли или так, или от вас денег вообще не будет)
 
О чём хотите договорится с ними?
Что они делают - мне лично ничего, продали коллекторам, те продали другим коллекторам и тишина.
В Новых кредитах вообще обезбашеных нет - попытаются напугать, поймут что балалайка и сольются с позором!)
Телефонують ще комусь крім Вас?
 
Назад
Угорі Унизу