• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Конкурс Новый год не за горами

Терентій Нікіфорович

Я був у неї першим, а вона розбила моє серце...
Команда форуму
Модератор
Реєстрація
23 Кві 2020
Дописи
17,317
Реакції
44,044
Бали
6,915
UAH
13.50
Ваш пол
Мужской
Терентій Нікіфорович не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Все ждут подарков от калов в виде акций по списанию процентов и предложения тела. Но никто не хочет сделать подарок этим и без того обделённым и обездоленным. А жаль, ведь они требуют сострадания как и всё живое... В преддверии праздников попробуем им показать нашу ласку и заботу.

Прошу мне в этом немного помочь, так как на всех подарков у меня не хватит, а самых лучших надо наградить.
Помощь тоже не будет дармовой - подарки ждут и пользователей, которые откликнуться и помогут.

К делу.
Вы публикуете самые "креативные" СМС от МФО, банков, коллекторов и подобных мамкиных вымогателей и в низу коротко описываете почему текст в СМС бредовый, либо же наоборот - правда.
Свои это СМС, или найдены на форуме не имеет значения.
Подарков для кантор будет три. Значит и победителей среди пользователей тоже будет три.
Решиться все голосованием.

Подарки пользователям:
Алкоголизм не поощряю, но стаканчик вкусного виски с чем-то сладким в холодный вечер спасет от многих переживаний.
Три бутылки виски. 0.5л; 0.7л и 1литр. Джек, или Джеймсон на выбор.
Для тех, кто ведёт ЗОЖ - комплект сладостей на ту же сумму.
Для милых и красивых дам - можно напитки мягче.

Подарки калам:
В нелегкое время карантина я беспокоюсь за их здоровье. Поэтому им будет отправлен антиковидный набор. В себя он включает:
1. Мыло на присоске разной длины и довольно привычной для них формы (соразмерно месту в рейтинге победителей);
2. Большой тюбик антисептической смазки.
3. Кондомы, т.к. считаю, что их и так много и надо что-то с этим делать. Над количеством ещё думаю.
4. Это самое главное - пожелания от форумчан победителям этого розыгрыша.

Если есть желание добавить призов - милости прошу)
Доставка всех призов с меня.

Как проводим и сроки:
Месяц на публикацию СМС и неделю на голосование за топ-3 канторы.
По отправке наград за помощь приступаем к сбору пожеланий для победителей. На это ещё неделя.
Оформляем культурненько и отправляем награды)
 
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОСТІ ЗАЙМИ"

І Н Ф О Р М У В А Н Н Я
ФИО, Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОСТІ ЗАЙМИ" готує матеріали справи в органи прокуратури та митну службу України стосовно захисту своїх прав за договором № "номер договора".

Відповідно до п. 5 ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», громадянинові України може бути відмовлено у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон або тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, якщо діють неврегульовані договірні забов’язання до моменту виконання забов’язань. Державний виконавець має право згідно ст. 18 «Обов’язки і права виконавців, обов’язковість вимог виконавців» Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII. – обмежити боржника у праві виїзду за кордон до виконання забов’язань

Якщо Ви не маєте бажання, через невиконання забов’язання назавжди отримати негативні відмітки в посольстві – терміново сплатіть суму простроченого боргу:

Застерігаємо Вас: навіть тимчасове обмеження у виїзді за кордон в подальшому буде мати вплив на дозвіл (отримання візи) в’їзду в іноземну країну.

по олдскулу...
 
Допомога у зв'язку с пандемією СОVID-19 для ............ ......!Можливе списання частини заборгованості при оплаті до 12.10.2021.Швидко Гроші 093...........
если шо я вне конкурса пишу!
 
на победу не претендую, но так в качестве бреда: ФИО, кредитор диджи финанс отримав частину оригіналів кредитних договорів по справам банк Михайлівський підтверджуюче відео за посиланням. и вот я в раздумиях - мне бояться или как? че это вообще было?
 
Не хочете добровільно, будете закривати з негативними наслідками. Я вас попередила. Керівник відділу по роботі з боржниками Х/о. Не хухры-мухры вам, сам руководитель)))
 
Roman_Kondratenko, Ромео прикольный марафон!
Nashi rozsylky provaliat'sia, jakscho vy ne zaberete svoi groshi pid 0,01% do 23:59 19.09
Vriatujte hocha b marketologa! Vvedit' FDL421010
Фраза про спасение маркетолога добила! Ржала очень долго
 
Просто кинь самую креативную и бредовую смс по желанию с трактовкой почему это бред)
В мене є дві "улюбленні" сімісі
Vi nikoli ne peretnete okean, yaksho ne naberetes muzhnosti vtratiti bereg z vidu! Uspihiv Vam :)

Shyo rozum ludini mozhe osyagnuti i v shyo vin mozhe povieiti, te vin zdatniy dosyagti! Garnogo dnya :)
Топ кредит рік тому присилав перли.Мені лінь сімісі видаляти:pardon:
Roman_Kondratenko, всьо,солодощі мої? :boast:
 
Оооо..я теж отримую від діджи фінанс смс...в них є ізюминка..
Фіо., не набридло ще "носити" борг за Дог.№.........в себе за плечима? Не легше вже нарешті сплатити та позбутися цієї ноші?
Ну от читаю і око радує.......
 
А ще є смс,ну от і не знаю,чи вони вангують там?Чи я фіг його знає.

Фіо гадаємо, що кредитні кошти які Ви отримали на картку №****** за Дог.№*********** Ви витратили дуже швидко та з користю. Чому ж Ви не в змозі з такою ж швидкістю заробити та повернути їх?
От звідки вони знають як я витрачала ті кошти???Звісно швидко-на пролонгаціі,тут гроші є-тут вже нема.Тільки от з користю помилилися уроди...Раніше б форум знайшла,то отримали б вони в мене пролонгаціі... :f*ck:
 
От Сироко "ви не встигли зареєструватися в акції, встановлено факт порушення ЦКУ"
 
BORZhNIK! TOV "GOFINGO" ne zhal' ne maye bil'she zmogi chekati na VASh platiz
я даже не знаю как прокомментировать
 
Останнє редагування:
У меня сегодня аж два претендента на дебилизм ?
Gofingo пишет:"Невже Вам не соромно? Візьміть ситуацію в свої руки та зробіть перший крок для вирішення питання по кредиту"

А EasyCash (которые вроде бы как уже передали мой долг калам, но это не точно :) такое: "Найближчтм чамом відбудеться ініціювання візиту Easycash. Внаслідок цього буде визначена дата зустрічі та відправлено запити для уточнення інформації стосовно Вашого фінансового стану. Терміново сплатіть борг протягом 24 годин".

Я даже не знаю, что тут комментировать - маразм в каждой фразе. С такими способностями им только нашим политикам речи писать (не исключено, что это одни и те же люди пишут ??)

В общем, голосуйте за меня! Вискаря хочу ???
 
Bulo duzhe priemno slati Vam sms, ce ostannya : AL354 na 300UAH bit.ly/36XFo5K
Гроші Всім, нічого у них ніколи не брала
 
Одни из любимых..
Отримано дозвіл на примусовий вхід.Глобал.10.09.20..Опаздывают..)
Уникати вимогу кредитора безглуздо! Відповідальність неминуча...Отямтесь!
Ну и зе бест..) Михайло, потрібні гроші? Отримайте до 15 тис. під 0%.
 
Ще одна з улюблених
ТОВ ДіДжі знаєте що змінилось у Вашому житті з того моменту, коли ви оформлювали кредит? Тоді у Вас не було тільки грошей, а зараз ні грошей , ні сміливості відповідати за свої дії!
Ту вони прої*лись, в мене тепер є гроші, бо я не віддаю їх на пролонгації і сміливість послати їх куди подалі))))
 
Ще одна з улюблених
ТОВ ДіДжі знаєте що змінилось у Вашому житті з того моменту, коли ви оформлювали кредит? Тоді у Вас не було тільки грошей, а зараз ні грошей , ні сміливості відповідати за свої дії!
Ту вони прої*лись, в мене тепер є гроші, бо я не віддаю їх на пролонгації і сміливість послати їх куди подалі))))
Оооо моі улюблені діджі....вони просто перли шлють....
Фіо, невже Ви не в змозі заробити та повернути 35700????Мля і це з 1700.....
 
Это вспомнила)Дозвіл на примусовий вхід до приміщення за адресою Вашої реєстрації отримано.Послуги слюсаря включені до суми Вашого боргу.) Слесарь где?)
 
Талион объявился:
"Залишилось 2 дні для вирішення питання стосовно БОРГУ. За відсутності дзвінка - сплануємо зустріч з вами. Рекоменуємо вам не залишати місто!"
Ну ладно, уговорили, никуда из Парижу не уеду ? А то уже тикать собралась - КАПСЛОК такий страшний! ?
 
К сожалению не представились от кого так стараются, ну как-то так... ))

"Вам не надоело прятаться, как мошеннице
Как только, Вы найдёте сибе работу, мы позвоним руководству, чтоб они за Вас оплачивали долги, и Колегам, а сей набир Вашим соседям и родителям
Интересно знать, кто Воспитал, такое существо, кто не в состоянии работать!!!"
 
Боржник MicroCash ...!
Прострочення по кредиту MicroCash ... день!
Ви зобов'язані були сплатити свій борг!!
За весь цей час Ви не сплатили жодної гривні!
ТОВ "Фінтаргет" це не Ваші родичі у кого Ви могли позичити гроші і повертати коли Вам заманеться! Ваш кредитор має ліцензію на здійснення фінансової діяльності і за кожен кредит звітує перед НБУ!

Я маю хвилюватись за них? Чи совість має замучати?))
 
Назад
Угорі Унизу