• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нужна помощь!!!!!!!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Але ж він просить тут гроші, а не щось інше
Ну как было сказано,он закрыл МФО,как вариант,в первую очередь,родня,знакомые,а форум я считаю самый последний вариант и то,огласив например недостающую сумму в рамках разумного.
 
Ну как было сказано,он закрыл МФО,как вариант,в первую очередь,родня,знакомые,а форум я считаю самый последний вариант и то,огласив например недостающую сумму в рамках разумного.
Ти що з ним заодно?? Він пише що новачок(але з допомогою форуму закрив всі МФО). Як це новачок форуму так швидко все закрив?? Я на форумі 8 міс. І то не все закрив. Він суму не уточнював взагалі-то. Щось тут не те.
 
Людина реєструється на фопумі боржників мфо і одразу поохання матеріальної допомоги,насторожує. Консультацією і не пахне. І в дядька,померлого,мабуть,і родина є. Ну щось не так,як не крути.
 
Расскажу свою историю
16.06.20 ГОДУ В Мюнхене умер мой двоюродный брат,дальнобойщик,гражданин Украины,рак
поехала тело забирать тетка,в посольстве ей сообщили что могут помоч с организацией кремации,что и было сделано 25.06.20 года в Германии
29.06.20 года тетка привезла урну со всеми сопроводительными документами ,ехала своим ходом,через бла бла кар нашли попутчиков,проблем не было на границе,так как были оформлемы документы
обошлось в 2 раза дешевле чем везли бы тело
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу