• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Облысение. Реальные способы борьбы с ним

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 157
  • Перегляди 2K
На аліекспресі величезний вибір чубчиків. Дешево і сердито
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-01-13-04-29-024_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-01-13-04-29-024_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    129.5 Кб · Перегляди: 5
  • Screenshot_2024-03-01-13-03-43-062_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-01-13-03-43-062_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    48 Кб · Перегляди: 5
Я неа)) У меня хлоргексидин есть, ранки обрабатывать))
Всі на хімію підсіли. Краще натуральні препарати.
Хоча раніше я багато подорожника бачила, тепер мені здається подорожник і не росте.
 
Всі на хімію підсіли. Краще натуральні препарати.
Хоча раніше я багато подорожника бачила, тепер мені здається подорожник і не росте.
Знакомый рассказывал, что в детстве, когда коленки разбивал, песком раны засыпал. Вот это я понимаю натуральные препараты))

Даже не обращала внимание, растет он или нет. В городе его точно нету, может загородном и есть))
 
Знакомый рассказывал, что в детстве, когда коленки разбивал, песком раны засыпал. Вот это я понимаю натуральные препараты))

Даже не обращала внимание, растет он или нет. В городе его точно нету, может загородном и есть))
Якось я спеціально шукала, мені здається, що тепер подорожник рідкість.
В дитинстві розбив колінку, зірвав листок подорожника більш-менш чистий, плюнув і приклеїв. І нічого не було.
 
Якось я спеціально шукала, мені здається, що тепер подорожник рідкість.
В дитинстві розбив колінку, зірвав листок подорожника більш-менш чистий, плюнув і приклеїв. І нічого не було.
У нас подорожника повно росте. Навіть у дворі декілька кущиків є
 
А если спиртом залить, то можно и во внутрь принимать. Надо Тони рецепт лечебного коктельчика подкинуть))
То вже отримаємо горючю суміш,після такої можна і не відійти 🤣
 
Кого, самогонку з травичкою ,думаю не допоможе :бухаю::ahaha:
Тут потрібно вибирати, чи самогон на подорожникові, чи травичка від медиків. Разом то і то, лиш дуже безнадійним можна.
 
Назад
Угорі Унизу