• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Обзвонили всих і розіслали фото

Alla99999

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Тра 2021
Дописи
100
Реакції
97
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Alla99999 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Третій день звонять всим знайомим і не знайомим. Розіслали фото що я шахрайка і заволоділа документами сусідів та беру на них кредити. Звонять і вдень і вночі. Людям сказала що аферисти вимагають грошей, і я подала заяву в поліцію. Сама ж написала уже де тільки можна. Скільки вони казитися будуть??
 
Третій день звонять всим знайомим і не знайомим. Розіслали фото що я шахрайка і заволоділа документами сусідів та беру на них кредити. Звонять і вдень і вночі. Людям сказала що аферисти вимагають грошей, і я подала заяву в поліцію. Сама ж написала уже де тільки можна. Скільки вони казитися будуть??
Допоки будуть відчувати, що цим вони вас дістають.
Чим більше з ними вести телефонні розмови - тим більше мотивація в них це робити.
 
Допоки будуть відчувати, що цим вони вас дістають.
Чим більше з ними вести телефонні розмови - тим більше мотивація в них це робити.
У мене блок на невідомі номера. Я з ними ні разу не розмовляла інші кажуть що в основному звоне комп'ютер. Пару раз якийсь х*р звонив.
 
У мене блок на невідомі номера. Я з ними ні разу не розмовляла інші кажуть що в основному звоне комп'ютер. Пару раз якийсь *** звонив.
Інші, якщо розумні - швидко зрозуміють, що там немає з ким і про що спілкуватись.
Через деякий час це припиниться при повному ігнорі, всі ми, хто довго в протермінуваннях, давно за це забули.
 
Інші, якщо розумні - швидко зрозуміють, що там немає з ким і про що спілкуватись.
Через деякий час це припиниться при повному ігнорі, всі ми, хто довго в протермінуваннях, давно за це забули.
Не спілкуються пробують блокувати але з'являються нові і нові номера
 
Не спілкуються пробують блокувати але з'являються нові і нові номера
Ви би бачили мій чорний список в телефоні за два з лишнім роки))
Там пару тисяч номерів заблокованих ... і всерівно з'являються нові.
Мене особисто це не лякало відразу і тим більше зараз. Відмахуюсь як від мух літом))
 
Мене і оточення вони 3 дні діставали. Я писала заяви. Затихли і смс шлють. Не впевнена, що від заяв, можливо просто виснажились від мого морозу у відповідь. Хоча в мене насправді це сама дебільна шарага і їх прихвостні кредитпром. Але ж після їх обзвонів вони в мене не те, що останні в списку, вони від мене нічого тепер не отримають ніколи принципово. Самі винні.
 
Оооо...до мене сьогодні теж за сусідку дзвонили...це пзд 48 дзвінків за год...звісно, я їй навіть не казала, але вони знатно підзамахали за день...і ось щойно теж дзвонили...питання, хто знає скільки часу дзвонять?
 
Оооо...до мене сьогодні теж за сусідку дзвонили...це пзд 48 дзвінків за год...звісно, я їй навіть не казала, але вони знатно підзамахали за день...і ось щойно теж дзвонили...питання, хто знає скільки часу дзвонять?
Багато звонять.....
 
Півдня....я на них накатала одразу куди тільки можна...злились....і продали прєміуи активу
Я теж сьогодні написала вскрізь. Чекаю результату. А як справи з преміум активом?
 
Назад
Угорі Унизу