• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оскарження ВНН в суді

Вовк-Війто

Форумчанин
Реєстрація
10 Тра 2021
Дописи
136
Реакції
74
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Вовк-Війто не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір!
Може в когось була подібна історія по знесенню ВНН,минулого року в жовтні подав в суд по оскарженню ВНН від фірми Монетка(Ріальто),вже пройшов рік і справа стоїть на місці,на судовій владі пише,що відкрито провадження і все.Були в когось такі випадки з судом?
 
Добрий вечір!
Може в когось була подібна історія по знесенню ВНН,минулого року в жовтні подав в суд по оскарженню ВНН від фірми Монетка(Ріальто),вже пройшов рік і справа стоїть на місці,на судовій владі пише,що відкрито провадження і все.Були в когось такі випадки з судом?
Ви самі подавали чи вам допомагав юрист, просіть останнього він може вплинути на це, направивши відповідну заяву в суд.
 
Були. В листопаді 2021 року подала , в лютому 2023 року рішення
 
А чому так довго?Що суд загружений на роки😲
В моєму районному суді всі справи довго розгляють...то війна почалася ,то вони мою заяву про розгляд без мене загубили. В мене було забезпечення позову , зі зп нічого не знімали і рахунок не блокували. Потім я їм про себе нагадала і через місяць після мого дзвінка вони родили рішення
 
Назад
Угорі Унизу