• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Останній шанс від ГОУФІНГОУ!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Напишіть лист в нацкомфін і спіть спокійно мені самі все закрили сьогодні, прийшло смс що пролонгація, через пів години ваш кредит успішно закрито вам погоджено новий на більшу суму)))
А у вас что переплаты по ним большие были, что сами закрыли ?
 
Всім привіт! Сьогодні подзвонив автовідповідач від ГОУФІНГОУ, дали останній шанс оплатити борг або діло переходить в суд, доречі минулого тижня був від них такий же лист. Щось очікувати від них чи забити великий болт? Написав декілька днів тому на них заяву в нацкомфін. Хто не новачок в цій справі, порадьте що робити і чого чекати
За півтори місяця з 3000грн вже 15000 набігло тварюки
лично мой опыт: просрочка с августа.тело 7 тысяч,накрутили около сотки за 5 месяцев.за это всё время звонки,смски и в Вайбер,но не на того нарвались.пока месяца два молчат.может продали...мне если честно то как то всё равно.не думаю что они в суд подадут.ну а подадут, тогда будем что-то думать,а пока жить как говорится хорошо,а хорошо жить ещё лучше
Гоуфингоу начали пугать...что от них ожидать дальше?Стоит боятся?
:ahaha: :ahaha: :ahaha: мне похуже писал какой-то Иван,но я потом так его достала,что он меня в блок поставил.если не вывезете с ними общения,то лучше даже не начинать.а если хочется поржать и всё такое,то дерзайте!
 
Это пугалки! Не верьте простым письмам, смс и звонкам. Только повестки и заказные письма! И для контроля проверяйте себя в реестрах должников и Судовой владе!!!
Из практики, так быстро никто не подает!!! Скоро посыпятся акции..)
Ага це точно. Прострочка в них з серпня, брали не 2000, відсоток скажений щось трохи спочатку оплатили тіло та % за місяць, бо прагнули домовитись якось але не вийшло, платити престали зовсім, ігнорували по повнійЮ не спілкувалися з ними, Смс з про суд, виконавчу і все таке було, море листів на укрпошту, дзвонили рідко або й взагалі перестали, Ніхто з родичів не жалівся що вони дзвонять то не знаю дзвонили чи ні. Яка там сума зараз не знаю до особистого кабінету не заходжу. Був лист із заявою в поліцію. Нещодавно прийшов інший лист з "суперпропозицією" пропонують списання 50%. Від Єврогроші теж до речі такий же прийшов. Не знаю, жду що ще пропозицій. Може ще що краще запропонують.
Гоуфингоу начали пугать...что от них ожидать дальше?Стоит боятся?
Подаруйте цьому Сергію Івановичу словник з української мови, нехай почитає, навчиться чого небуть, бо судячи з усього в нього дуже обмежений словниковий запас...
Гоуфингоу начали пугать...что от них ожидать дальше?Стоит боятся?
А ще в мене склалось таке враження що оцей Сергій Іванович з Гофінгоу і Павло Володимирович з бистрозайм одна й таж людина ну прям слово в слово все.
 
Останнє редагування:
А у вас что переплаты по ним большие были, что сами закрыли ?

Переплата не велика у 500грн., сиджу зараз ще в шоці і радію мінус один це вже перемога. Лиш не давно був лист по місцю реєстрації щоб оплатити, а тут оп і самі все зробили.
Нацкомфін таки діє!
Ага це точно. Прострочка в них з серпня, брали не 2000, відсоток скажений щось трохи спочатку оплатили тіло та % за місяць, бо прагнули домовитись якось але не вийшло, платити престали зовсім, ігнорували по повнійЮ не спілкувалися з ними, Смс з про суд, виконавчу і все таке було, море листів на укрпошту, дзвонили рідко або й взагалі перестали, Ніхто з родичів не жалівся що вони дзвонять то не знаю дзвонили чи ні. Яка там сума зараз не знаю до особистого кабінету не заходжу. Був лист із заявою в поліцію. Нещодавно прийшов інший лист з "суперпропозицією" пропонують списання 50%. Від Єврогроші теж до речі такий же прийшов. Не знаю, жду що ще пропозицій. Може ще що краще запропонують.

Напишіть у нацкомфін і вони самі вам закриють.
 
Напишіть лист в нацкомфін і спіть спокійно мені самі все закрили сьогодні, прийшло смс що пролонгація, через пів години ваш кредит успішно закрито вам погоджено новий на більшу суму)))
Можно пример письма?
 
Всім привіт! Сьогодні подзвонив автовідповідач від ГОУФІНГОУ, дали останній шанс оплатити борг або діло переходить в суд, доречі минулого тижня був від них такий же лист. Щось очікувати від них чи забити великий болт? Написав декілька днів тому на них заяву в нацкомфін. Хто не новачок в цій справі, порадьте що робити і чого чекати
За півтори місяця з 3000грн вже 15000 набігло тварюки
Після нацкому трохи спишуть. В мене тіло 2200. Була одна чи 2 пролонгації. Хотіли майже 15000. Після нацкому хочуть 5800, Здається. Сума не росте. Щодня дзвонить робот "останній шанс закрити із списанням". Я не передзвонюю
 
Всім привіт! Сьогодні подзвонив автовідповідач від ГОУФІНГОУ, дали останній шанс оплатити борг або діло переходить в суд, доречі минулого тижня був від них такий же лист. Щось очікувати від них чи забити великий болт? Написав декілька днів тому на них заяву в нацкомфін. Хто не новачок в цій справі, порадьте що робити і чого чекати
За півтори місяця з 3000грн вже 15000 набігло тварюки
Прийшла смс щоб тримала квитанцію про оплату при собі бо приїде їх представник для перевірки???? чи приїдуть?? чи лякають?
 
Прийшла смс щоб тримала квитанцію про оплату при собі бо приїде їх представник для перевірки???? чи приїдуть?? чи лякають?
Мені таке писали десь місяць назад, досі їдуть. А тепер у суд подають. Кожен раз щось нове.
 
Сьогодні написали на телеграм з номеру телефону, котрий починається +7... руские походу.
 
Мне обещали уже и суд и продать. Теперь автоответчик ооворит о повторном снисходительном шансе воспользоваться списанием штрафов и т.д.
 
Через 20 днів нацкомфін написали, що продовжено термін розгляду бо компанія не надає документів. Пройшло днів 10 після цього листа в от смс все закрито нацкомфін ще не надав докінця відповіді.
Подавали в электроном виде заявление в нацком?или письмо отправляли .хочу написать заявление прикрепить справки о болезни .с тела 10.000 набежало 30.000 за месяц.
І мені якщо можна скиньте примір листа, звірю з тим що писав я [email protected]
Можнл и мне пример письма [email protected]
 
Подавали в электроном виде заявление в нацком?или письмо отправляли .хочу написать заявление прикрепить справки о болезни .с тела 10.000 набежало 30.000 за месяц.

Можнл и мне пример письма [email protected]
Можна і мені зразок листа? Дякую. [email protected]
 
Всім привіт! Сьогодні подзвонив автовідповідач від ГОУФІНГОУ, дали останній шанс оплатити борг або діло переходить в суд, доречі минулого тижня був від них такий же лист. Щось очікувати від них чи забити великий болт? Написав декілька днів тому на них заяву в нацкомфін. Хто не новачок в цій справі, порадьте що робити і чого чекати
За півтори місяця з 3000грн вже 15000 набігло тварюки
Дайте свой номер я вам тоже позвоню, скажу тоже самое, поверите? :)
 
Пишите на гоуфингоу в нацком. Мне после обращения пришла смс сначала что типа пролонгация прошла успешно, а через 30 минут что кредит закрыт. И в лк кредит уже 2 месяца как закрыт
 
Та они не подают меня год пугали
 
Через 20 днів нацкомфін написали, що продовжено термін розгляду бо компанія не надає документів. Пройшло днів 10 після цього листа в от смс все закрито нацкомфін ще не надав докінця відповіді.
А писали через урядову
Можно и мне пример письма для нацкома, пожалуйста!) [email protected]
І мені будьласочка
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу