• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

От вже мене продали єапб, ніби відро води на голову вилили

Lilia

Форумчанин
Реєстрація
6 Січ 2020
Дописи
243
Реакції
53
Бали
343
UAH
0.00
Lilia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Продали єапб, прийшло смс напевно фактор від Майкредіт, ніби відро води на голову вилили
 
ЕАПБ? Звонилки, от которых только неприятности в виде тупых разговоров. Назойливые они какие-то, но смешные. Как и факторята)
 
Продали єапб, прийшло смс напевно фактор від Майкредіт, ніби відро води на голову вилили
жульё типа капиталов и примусов обычные жулики ...не реагируйте шлите ...считайте шо повезло если полностью продали...
 
Продали єапб, прийшло смс напевно фактор від Майкредіт, ніби відро води на голову вилили
Поставьте себе блокиратор звонков и радуйтесь жизни, меня кашик им продал, но я с ними не разу не общалась, блокиратор не пропускает?
 
ЕАПБ? Звонилки, от которых только неприятности в виде тупых разговоров. Назойливые они какие-то, но смешные. Как и факторята)
Мені головне, щоб не чіпали знайомих, фактор нікому не дзвонив, крім мене
 
Мені головне, щоб не чіпали знайомих, фактор нікому не дзвонив, крім мене
ЕАПБ если кому-то и позвонят, то кроме лайтового разговора ничего не будет. Мол, передайте инфу и все такое.
 
Продали єапб, прийшло смс напевно фактор від Майкредіт, ніби відро води на голову вилили
В смысле? Это вас типа попустило так сразу или наоборот утрировало ситуацию?
 
В смысле? Это вас типа попустило так сразу или наоборот утрировало ситуацию?
Канєшно, попустило.
Зразу аж руки почали труситись.
Що знов почнеться терор.
Вообще от них никаких проблем ))я им от Кашинского досталась
Скільки часу вже?
 
Lilia, якщо вже раз пережили, то на другий руки хай не трусяться, а чешуться скласти комбінацію трьох пальців:А ось вам,в мене вже у фактора другий заход
 
Lilia, якщо вже раз пережили, то на другий руки хай не трусяться, а чешуться скласти комбінацію трьох пальців:А ось вам,в мене вже у фактора другий заход
Як для мене зараз все складно
Молюсь, щоб швидше час пройшов, щоб якось виплутатись з цього всього, так важко, капець
 
Продали єапб, прийшло смс напевно фактор від Майкредіт, ніби відро води на голову вилили
На них Каш променял нашу дружбу. А мне так нравилось - Амиго, твоя карта пополнена на ......грн. Это же дружба, а он все о деньгах и деньгах. Я разочаровался и теперь никому не верю. :sarcastic: :sarcastic:
 
Як для мене зараз все складно
Молюсь, щоб швидше час пройшов, щоб якось виплутатись з цього всього, так важко, капець
Я мала 8 кредитів, 4 закрила повністю, 2 закинула тіло і забула, хоч вони і доставили, але наразі замовкли
А ще 2 кредит каса і цей Майкредіт лишилися, що я взагалі не платила їм
Кредит каса, прострочка від січня, та й тут така ж
Тіло 4200 і 3000
 
Назад
Угорі Унизу