• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Панченко І. А. Судовий позов

  • Автор теми maliby
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 1K

maliby

Читач
Реєстрація
5 Жов 2023
Дописи
9
Реакції
7
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
maliby не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Подскажите что это значит? Тело 20. Общий долг 45 с просрочкой. 45 дней. Предлагали закрыть за 36 я отказалась. И пришло такое смс чего ждать
 

Вкладення

  • IMG_4726.jpeg
    IMG_4726.jpeg
    37.8 Кб · Перегляди: 233
Удалить сообщение и ждать предложение за тело + возможно небольшой %.
Панченко уже за всем форумом закреплена
Не за всім . Мою позовну до суду підготував Столітній. Але надалі, може і бути Панченко. 😀😓
 
Подскажите что это значит? Тело 20. Общий долг 45 с просрочкой. 45 дней. Предлагали закрыть за 36 я отказалась. И пришло такое смс чего ждать
Введіть в поле пошуку на форумі "Панченко"...
Роки два такі розсилки ідуть всім підряд...
 
Цей Панченко прям супермен якісь)))))) Повсюди встигає, мабуть мільйонером вже став...
 
Это они в суд будут отправлять? Пока предлагают списать только 12 тысяч
 

Вкладення

  • IMG_5080.png
    IMG_5080.png
    127.3 Кб · Перегляди: 175
это манивео отдали я так поняла Таллиону. Я первый раз с таким сталкиваюсь. И сейчас действительно не могу отдать им долг. Но у меня еще есть кредиты в нескольких других. Данные родственников не указывала. Но звонили брату мужа и мужа сестре и мужа маме. Но они все за границей поэтому трубку не берут один брат мужа взял трубку и сказал что он за границей и они тратят его деньги со счета так как роуминг. Мои родителям пока не звонили. Как с ними правильно общаться?
 

Вкладення

  • IMG_5141.png
    IMG_5141.png
    193.2 Кб · Перегляди: 116
  • IMG_5140.png
    IMG_5140.png
    200.9 Кб · Перегляди: 96
  • IMG_5139.png
    IMG_5139.png
    179.9 Кб · Перегляди: 131
это манивео отдали я так поняла Таллиону. Я первый раз с таким сталкиваюсь. И сейчас действительно не могу отдать им долг. Но у меня еще есть кредиты в нескольких других. Данные родственников не указывала. Но звонили брату мужа и мужа сестре и мужа маме. Но они все за границей поэтому трубку не берут один брат мужа взял трубку и сказал что он за границей и они тратят его деньги со счета так как роуминг. Мои родителям пока не звонили. Как с ними правильно общаться?
Правильно буде не спілкуватись, а якщо є бажання випустити пар-можете послати відкритим текстом
 
Добрий день! Вклинююсь,мабуть ,не в ту тему, але я тут новачок, тож звиняйте, коли що не так)
В МФО наразі без протермінувань( маю їх у банку, тому влипла в МФО, Довга історія). Досвідчені, підкажіть , в кого з них позичати +/- безпечно? Планую віддавати))) Про Мілоан читала, що можна проплатити, а результату не буде, десь у них є корова- невидимка, що злизує язиком проплати. То я пригальмувала. Маю в Слоні, Фін-ікс, Бізнес- позика.
 
Добрий день! Вклинююсь,мабуть ,не в ту тему, але я тут новачок, тож звиняйте, коли що не так)
В МФО наразі без протермінувань( маю їх у банку, тому влипла в МФО, Довга історія). Досвідчені, підкажіть , в кого з них позичати +/- безпечно? Планую віддавати))) Про Мілоан читала, що можна проплатити, а результату не буде, десь у них є корова- невидимка, що злизує язиком проплати. То я пригальмувала. Маю в Слоні, Фін-ікс, Бізнес- позика.
Створіть щоденник і детально розпишіть кому, коли і скільки. Почитайте профільні теми по Вашим мфо
 
Назад
Угорі Унизу