• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Перестала платить реструктуризацию в Форза.

Като4ек

Читач
Реєстрація
22 Жов 2021
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Като4ек не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте. Была просрочка в форза (тело 6500), по-дурости испугалась звонков и заключила договор реструктуризации, оплатила три платежа по 2.500 раз в две недели, а остальные два - уже месяц не плачу. Пока полная тишина, вчера позвонил робот и плел что надо оплачивать- долг растет. В личный кабинет не захожу, долг не смотрю. Что будет дальше, поделитесь опытом у кого такая ситуация была?
 
Здравствуйте. Была просрочка в форза (тело 6500), по-дурости испугалась звонков и заключила договор реструктуризации, оплатила три платежа по 2.500 раз в две недели, а остальные два - уже месяц не плачу. Пока полная тишина, вчера позвонил робот и плел что надо оплачивать- долг растет. В личный кабинет не захожу, долг не смотрю. Что будет дальше, поделитесь опытом у кого такая ситуация была?
это единственная мфо, которую я закрыла за тело
 
На 3 день просрочки р-ції був дзвінок. Баба спеціально чекає 3 дня просрочки ,щоб покричати в трубку , що якщо не заплачу через 1 годину то відключить р-цію (я тупо забула про дату , а воно сидить і вкрису чекає 3 дні )))))
І це вже не перший раз вона так сидить і підчікує, розповідає, як вона в мені розчаровується і яка я погана.
В якийсь момент вона мені набридла і я запропонувала їй робити , що вона хоче , хай відключає все що хоче і йде на ***:superman:
Думаєте відключила ?) Вона ще тиждень не відключала , але пізно - я сніжинка
 
большое тело?через сколоко просрочки? как предложили?
5500 грн, сами предложили по акции, кредит в январе, а акция кажется была в июне, двумя платежами в течении месяца оплатила и забыла
 
5500 грн, сами предложили по акции, кредит в январе, а акция кажется была в июне, двумя платежами в течении месяца оплатила и з

5500 грн, сами предложили по акции, кредит в январе, а акция кажется была в июне, двумя платежами в течении месяца оплатил
поздравляю) спасиб.
 
Назад
Угорі Унизу