• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Підміна номера телефону, гаманця та оформлення позики шахраєм

Жесть держитесь есть у меня чуйка что в суд они не пойдут
Я впевнена що не підуть , це як перевірка на міцність але таке відчуття що чим більше я ігнорю тим більше способів мене дістати вони намагаються знайти 🤷🏻‍♀️
 
Я впевнена що не підуть , це як перевірка на міцність але таке відчуття що чим більше я ігнорю тим більше способів мене дістати вони намагаються знайти 🤷🏻‍♀️
Так и есть терпения вам
 
Я впевнена що не підуть , це як перевірка на міцність але таке відчуття що чим більше я ігнорю тим більше способів мене дістати вони намагаються знайти 🤷🏻‍♀️
Тобто будуть періодично раз в два-три тижні кошмарити оточення? Я так розумію? Моє оточення дістали всіх і тих кого взагалі не знаю) всі поржали з них, але деякі були дуже перешугані) сказала їм хочете заплатити- киньте допомогу на зсу, більше толку буде) але звісно ніхто їм платити не збирається з оточення.
А мене таке враження, що сидить там пару поидурків і видумує методи, як ще можна надавити на всіх, прям цікаво що ще придумають.
 
А мене таке враження, що сидить там пару поидурків і видумує методи, як ще можна надавити на всіх, прям цікаво що ще придумають.
Зачем ещё что-то придумывать? Они и так очень успешно добывают деньги простейшими методами. Они просят - им платят. Вон даже на форуме уже выстроилась целая очередь желающих им задонатить, на развитие бизнеса так сказать. А сколько сотен еще таких же за пределами форума...
 
Зачем ещё что-то придумывать? Они и так очень успешно добывают деньги простейшими методами. Они просят - им платят. Вон даже на форуме уже выстроилась целая очередь желающих им задонатить. А сколько сотен еще таких же за пределами форума...
Згодна з вами
 
Тобто будуть періодично раз в два-три тижні кошмарити оточення? Я так розумію? Моє оточення дістали всіх і тих кого взагалі не знаю) всі поржали з них, але деякі були дуже перешугані) сказала їм хочете заплатити- киньте допомогу на зсу, більше толку буде) але звісно ніхто їм платити не збирається з оточення.
А мене таке враження, що сидить там пару поидурків і видумує методи, як ще можна надавити на всіх, прям цікаво що ще придумають.
Ну в мене так , я написала в соцмережах що це шахраї і ніхто не ведеться, була ще розсилка + фейкові збори + погрози , з рідних немає на кого надавити з оточення ніхто майже не реагує якось так .
 
Назад
Угорі Унизу