• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Підміна номера телефону, гаманця та оформлення позики шахраєм

Ідеалізм і впертість такі собі порадники.
 
Проте робота НПУ в цьому руслі м'яко кажучи ніяка.
Тут не посперечаєшся, ніяка, але все реально, можливо колись до цього дійде. По суті їм потрібно лише бажання, питання з біткепітал вирішується натисканням декількох клавіш на клавіатурі якимось хакером-стажером, який працює на НПУ) бажання поки що немає, але є надія)
Тому такий сарай як цей Біткепітал може спокійенесенько працювати у фінансовому полі держави не будучи резидентом.
Від нашої держави в них тільки текст на сайті і в "договорі" українською мовою)) більше нічого, пересилають вони не гривні, а крипту, "реєстрація" не в Україні і т.д. Скоріше за все навіть і дзвонарі не в Україні) Тож в фінансовому полі вони не працюють, а лише в гаманцях їх клієнтів) схема ідеальна, за це прям лайк можна поставити.

І до речі я думаю, що в них достатньо клієнтів, які знають особливості цієї контори, і просто беруть в них крипту, знаючи, що можна не повертати, бо вони нічого не можуть))) як приклад, моя історія, чм0 просто так взяло крипту по максимуму що було доступно, знаючи, що його ніяк не знайдуть, а якщо знайдуть, то не зможуть відібрати
 
Останнє редагування:
питання з біткепітал вирішується натисканням декількох клавіш на клавіатурі якимось хакером-стажером, який працює на НПУ)
👆👇👉 от саме тому і не буде ніяких натискань на клавіатурі.
Тож в фінансовому полі вони не працюють, а лише в гаманцях їх клієнтів) схема ідеальна, за це прям лайк можна поставити
 
Сегодня через спам чудом пробилось сообщение в вайбер) хотят всего лишь 5000+ доляров и предложением договориться на лояльных условиях :crazy: Ничего, кроме, жалости к их убогости, и улыбки у меня это почему-то не вызвало)) Меня прям искренне смешит то, что они угрожают тем, что дело передано в "отдел досудебного взыскания цифровых активов" :lol::lol: и что они угрожают статьёй 190 ККУ в случае уклонения от оплаты...:sarcastic:
"Я вас сейчас изнасилую, но если вы будете сопротивляться, то я позвоню в полицию, сдамся и скажу им, что я маньяк! Так что без шуточек, раздевайтесь!" Как-то так это выглядит :slow::russian_roulette: Какие же они унылые, ппц))
Конечно же этот менеджер был срочно и коротко послан в правильном направлении, и тоже заблочен, но он, бедняжка, обиделся и через минут 15 начались очередные безуспешные качели с обзвонами, бомберами, подменой номеров, попыткой "взять меня в заложники", так же звонками с "моего номера" и сообщением о том, типа "он у нас, связан, оплачивайте или вы его больше никогда не увидите, и т.д"

Почему мне не страшно, а смешно?)) :hahah:

Могу только поблагодарить их за внесенное разнообразие в жизнь, хоть отвлекает иногда от происходящего п*еца вокруг):thank_you:
дело передано в "отдел досудебного взыскания цифровых активов"
Что ж, раз так всё серьезно, то придется на них ещё одну жалобу писать в "Межгалактический криптовалютный Банк имени Биткоина":письмо:
 
Останнє редагування:
По суті їм потрібно лише бажання, питання з біткепітал вирішується натисканням декількох клавіш на клавіатурі якимось хакером-стажером, який працює на НПУ) бажання поки що немає, але є надія)
Їх сайт фізично розміщений в Канаді, це по-перше. По-друге, ніякий хакер(їх в поліції і так нема) не буде таким займатися. Тут он кацапські сайти по рішенню РНБО не всі блокують, а ви про якесь гівномфо.
 

Вкладення

  • IMG_2672.png
    IMG_2672.png
    77.4 Кб · Перегляди: 77
Як написати заяву? Як подати заяву в кібер поліцію?
Я Вам невнятно написал в другой теме или вы читать не умеете? Вы не знаете, как обращаться в полицию? Вы даже не удосужились прочитать тему, в которой есть уже пример готового заявления, даже с и-мейлами, куда отправлять... Я так понял, помощь Вам не нужна.
 
Останнє редагування:
Я Вам невнятно написал в другой теме или вы читать не умеете? Вы не знаете, как обращаться в полицию? Вы даже не удосужились прочитать тему, в которой есть уже пример готового заявления, даже с и-мейлами, куда отправлять... Я так понял, помощь Вам не нужна.
Та потрібна допомога, до сьогодні я нечула про таку мфо, і що вони буду дзвонити по всій телефонній книзі, це просто жах. Заспокоїлась, перечитала все знову. Набрала на гарячу лінію кібер поліції, подала усно і спеціальним електронним зверненням заяву, потім перезвонив слідчий, сказав завтра прийти до нього написати заяву і взяти витяг. За те що вони мені зранку зробили, я готова писати скрізь заяви на них.
 
Та потрібна допомога, до сьогодні я нечула про таку мфо, і що вони буду дзвонити по всій телефонній книзі, це просто жах. Заспокоїлась, перечитала все знову. Набрала на гарячу лінію кібер поліції, подала усно і спеціальним електронним зверненням заяву, потім перезвонив слідчий, сказав завтра прийти до нього написати заяву і взяти витяг. За те що вони мені зранку зробили, я готова писати скрізь заяви на них.
Витяг цим чортам можете не надсилати, це не допоможе ніяк, хай він просто буде у Вас. Якщо Ви його надішлете, вони скажуть, що Вам необхідно сплатити позику, закрити з ними питання, а потім поліція знайде злочинця і той вже Вам все відшкодує. :грабли:Тож навіть не надсилайте їм нічого. Просто ігнорте і шліть їх, все як я написав. Якщо є питання, краще пишіть мені в особисті або просто в тему, перш ніж зробити якусь дурість)))

А взагалі дуже добре, що кількість заяв в правоохоронні органи на цих чортів з кожним днем збільшується))
 
Та потрібна допомога, до сьогодні я нечула про таку мфо, і що вони буду дзвонити по всій телефонній книзі, це просто жах. Заспокоїлась, перечитала все знову. Набрала на гарячу лінію кібер поліції, подала усно і спеціальним електронним зверненням заяву, потім перезвонив слідчий, сказав завтра прийти до нього написати заяву і взяти витяг. За те що вони мені зранку зробили, я готова писати скрізь заяви на них.
а что они сделали утром?
Я так понимаю. что времена черных коллекторов вернулись. Взять, чтоль, сотку у них...
 
а что они сделали утром?
Я так понимаю. что времена черных коллекторов вернулись. Взять, чтоль, сотку у них...
Берите максималку, не пожалеете, норм гуманитарная помощь)) знал бы я раньше, кто они такие, сам бы взял) а щас ЛК заблочен ☹️
 
Ну эти ребята чистой воды мошенники, по этому есть всего два варианта как их наказывать - правоохранители (что довольно долго) или самим забирать у них награбленное))) но это я так, шутка) даже максималка их "займа" не стоит потраченных нервов...
 
а что они сделали утром?
Я так понимаю. что времена черных коллекторов вернулись. Взять, чтоль, сотку у них...
Зателефонували багатьом людям! Усім родичам, на роботу майже кожному працівнику, клієнтам, мамам з класу сина, де вони ті номера беруть не знаю.
 
Зателефонували багатьом людям! Усім родичам, на роботу майже кожному працівнику, клієнтам, мамам з класу сина, де вони ті номера беруть не знаю.
У вас в телефоне, Вы сами им дали свои контакты через егроши. Вам ещё будут звонить всякие дядечки например с номера сына и угрожать всяким, в том числе тем, за что предусмотрена статья 115 ККУ, будьте готовы и читайте дальше форум, чтоб понимать, что вас ждёт)
 
У вас в телефоне, Вы сами им дали свои контакты через егроши.
Та мабуть ні, тому що шено дзвонили двом людям, яких я не маю телефони і вони немають мій, тому що через третіх осіб зв'язувались зміною і питали в мене чому я їх вказала поручителями.
 
Ну эти ребята чистой воды мошенники, по этому есть всего два варианта как их наказывать - правоохранители (что довольно долго) или самим забирать у них награбленное))) но это я так, шутка) даже максималка их "займа" не стоит потраченных нервов...
"Брать у них можно, отдавать нельзя", это я Вас цитирую...) Ща пара-тройка легковерных, прочитав всё это, пойдут да и возьмут... А потом будут проходить через этот весь этот треш....
Вы хоть понимаете, что антиреклама - это тоже реклама?...
 
Назад
Угорі Унизу