• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Підскажіть як правильно оформити в електроному суді.

adik10

Форумчанин
Реєстрація
10 Чер 2021
Дописи
158
Реакції
167
Бали
1,825
UAH
0.50
Ваш пол
Мужской
adik10 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ситуація наступна НаВсе подали до суду але подали ту суму яку я був згідний оплатити. Я її вже оплатив і отримав довідку про закриття. Підскажіть як мені правильно прикріпити платіжку про сплату та довідку про закриття кредиту
 
Ситуація наступна НаВсе подали до суду але подали ту суму яку я був згідний оплатити. Я її вже оплатив і отримав довідку про закриття. Підскажіть як мені правильно прикріпити платіжку про сплату та довідку про закриття кредиту
напишіть відзив на позов, до якого додайте скан копіі довідки та квитанціі
 
напишіть відзив на позов, до якого додайте скан копіі довідки та квитанціі

1701600640828.png


Ось тут?
 
Скажіть будь ласка. Суд призначений на завтра але по факту вже немає заборгованості по данній справі. Яке рішення можу бути суду?
якщо суд побачить ваш відзив, та врахує його то повинен відмовити у задоволенні позову
 
якщо суд побачить ваш відзив, та врахує його то повинен відмовити у задоволенні позову
Я сьогодні все відправив і в лектроному суді світиться , що відправлено. Додам платіжне доручення та довідку про закриття
якщо суд побачить ваш відзив, та врахує його то повинен відмовити у задоволенні позову
А нічого, що я його подав через 40 днів та за день до суду?
 
Я сьогодні все відправив і в лектроному суді світиться , що відправлено. Додам платіжне доручення та довідку про закриття

А нічого, що я його подав через 40 днів та за день до суду?
чого)))
тому і писав, якщо суд прийме))
якщо є можливість, сходіть на засідання і там надайте копіі документів.
 
чого)))
тому і писав, якщо суд прийме))
якщо є можливість, сходіть на засідання і там надайте копіі документів.
а що буває таке що суд може проігнорувати довідку про закриття і задовольнити позов? І що тоді, на суддю в суд подавати?🤣
 
а що буває таке що суд може проігнорувати довідку про закриття і задовольнити позов? І що тоді, на суддю в суд подавати?🤣
документи повинні надаватись до суду у чітко встановлені проміжки часу.
якщо цей час прогаяти, у суду будуть всі підстави не прийняти іх.
 
документи повинні надаватись до суду у чітко встановлені проміжки часу.
якщо цей час прогаяти, у суду будуть всі підстави не прийняти іх.
Десь чув що мфо можуть давати відзив на відзив за день до суду, і люди не встигали щось робити.
 
Десь чув що мфо можуть давати відзив на відзив за день до суду, і люди не встигали щось робити.
буває таке, звісно))
не відзив на відзив, а відповідь на відзив.
все залежить від обставин справи.
зазвичай, дають 15 днів, з моменту отримання ухвали на відзив, 5 дніа з моменту отримання відзиву на відповідь та 5 днів з моменту отримання відповіді на заперечення.

якщо якись із документів подано з порушенням, потрібно звертати увагу суду на цей момент
 
Назад
Угорі Унизу