• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Після суду з ЄАПБ наклали арешт на все майно

Скажіть будь ласка,а якщо я просто прописана в будинку на нього накладається арешт ?
 
Який сенс накладати арешт на майно, якщо все одно в реєстрі боржників фігурує людина і не оформлять угоду?
 
Який сенс накладати арешт на майно, якщо все одно в реєстрі боржників фігурує людина і не оформлять угоду?
можете відкрити статтю 56 закону про виконавче провадження
ну і стягувач в заяві якщо просить, то накладають
 
можете відкрити статтю 56 закону про виконавче провадження
ну і стягувач в заяві якщо просить, то накладають

"Стаття 56. Арешт і вилучення майна (коштів) боржника"

Не дуже райдужно і треба від цього якомога швидше позбавлятись..
 
Це як, на майно якого немає?
Арешт на все майно, кошти. В Дії є всі постанови. І ще 350 грн. Стягнення за канцтовари( папір, ручки). Це виконавцю. Може він їх і отримає 😅. Це лише перше відкрите виконавче провадження. Було три суди. Звісно, програні, бо не було можливості захищатися. За кордоном. Виконавець не знає чи є в мене нерухомість. Тому виніс постанову на арешт, надіслав її всім організаціям, які займаються переписом майна.Якось так. Чекаю відкриття нових проваджень. І напевно судів.
 
Арешт на все майно, кошти. В Дії є всі постанови. І ще 350 грн. Стягнення за канцтовари( папір, ручки). Це виконавцю. Може він їх і отримає 😅. Це лише перше відкрите виконавче провадження. Було три суди. Звісно, програні, бо не було можливості захищатися. За кордоном. Виконавець не знає чи є в мене нерухомість. Тому виніс постанову на арешт, надіслав її всім організаціям, які займаються переписом майна.Якось так. Чекаю відкриття нових проваджень. І напевно судів.
А по іншим двом судам провадження не відкриті? Скільки часу пройшло після судів?
 
А по іншим двом судам провадження не відкриті? Скільки часу пройшло після судів?
Другий відбувся 25 грудня. Останній в кінці лютого. Ще немає відкритих проваджень. Сьогодні прийшов на електронку лист від виконавця. Написала заяву на користування коштами в дві мінімалки. Дивно написано:постанова винесена, погашайте борг по можливості. Надав реквізити. 68 000 грн. Друге провадження (чекаю) буде на 77 000.Мені смішно. Третій суд -62 000.
 
Другий відбувся 25 грудня. Останній в кінці лютого. Ще немає відкритих проваджень. Сьогодні прийшов на електронку лист від виконавця. Написала заяву на користування коштами в дві мінімалки. Дивно написано:постанова винесена, погашайте борг по можливості. Надав реквізити. 68 000 грн. Друге провадження (чекаю) буде на 77 000.Мені смішно. Третій суд -62 000.
А заяву на дві мінімалки електронкою відправляли чи поштою?
 
Підкажіть будь ласка через скільки часу після винесення судового рішення відкривають ВП ?
 
Підкажіть будь ласка через скільки часу після винесення судового рішення відкривають ВП ?
Leonid89, Судове рішення вступає в силу через місяць після його публікування.
Від того терміну в будь-який час.
 
Мені виконавець наклав арешт на майно, якого в мене немає. І арештував рахунки. Маю один відкритий рахунок в ОБ. Отримую пенсію. Поки не заблокований, але напевно треба наптсати заяау, щоб користуватися коштами в межах двох мінімальних зарплат. Так буде краще.
Пенсию на почту и будет вам счастье
Народ не надо пугаться арестов и т.д имеем по 24 ВП и арест и на на майно и на карты и куча судов и 4 года судимся и нормально все. Картами не пользуемся вообще а кому надо мое имущество??? А никому. Да и ещё если ты взял кредит и тогда были мозги то включай из сейчас и в суд и бороться а не кричать как заплатить из хотелки. Тем более такие умные и прекрасные люди есть на форуме которые и помогут и подскажут и мозги вправят
 
Назад
Угорі Унизу