• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

По не діючому кредиту, закритому 1.5 роки тому.

Ромашкино поле

Форумчанин
Реєстрація
10 Бер 2020
Дописи
66
Реакції
16
Бали
1,765
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ромашкино поле не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Знайомої виставили Фото та номер телефону на сайті інтим послуг. Кредит брала її мама, і закрила 1.5 роки тому. А сьогодні з ранку мої знайомій написали що її фото та номер телефону фігурують на сайті з надання інтим послуг. Поліція заяву приймати відмовилась. Порадьте що робити, бо це не входить ні в які рамки.
 
Знайомої виставили Фото та номер телефону на сайті інтим послуг. Кредит брала її мама, і закрила 1.5 роки тому. А сьогодні з ранку мої знайомій написали що її фото та номер телефону фігурують на сайті з надання інтим послуг. Поліція заяву приймати відмовилась. Порадьте що робити, бо це не входить ні в які рамки.
Пишіть в кіберполіцію.Приложуйте скріни.Ви знаєте хто це зробив?
 
Ромашкино поле, а она точно закрыла?
Если закрыла, то на каких условиях? Если по списанию, тогда ясно, что ее кинули и продолжили считать проценты, а теперь решили поиметь денег еще больше
Ви знаєте хто це зробив?
Тема в каком разделе?
 
Як це робити, бо я не знаю. Куди та як писати, можете пояснити?
Зайдіть на офіційний сайт кіберполіції.Зареєструйтесь,і подайте заяву.Можна через 1545 подати заяву.
Ромашкино поле, а она точно закрыла?
Если закрыла, то на каких условиях? Если по списанию, тогда ясно, что ее кинули и продолжили считать проценты, а теперь решили поиметь денег еще больше

Тема в каком разделе?
:sorry::pardon:
 
Знайомої виставили Фото та номер телефону на сайті інтим послуг. Кредит брала її мама, і закрила 1.5 роки тому. А сьогодні з ранку мої знайомій написали що її фото та номер телефону фігурують на сайті з надання інтим послуг. Поліція заяву приймати відмовилась. Порадьте що робити, бо це не входить ні в які рамки.
Може мама думає що кредит закритий?щось там не складається....або не закрила або закрила не правильно....і тепер хочуть на нг премію....дуже....
 
Ромашкино поле, а она точно закрыла?
Если закрыла, то на каких условиях? Если по списанию, тогда ясно, что ее кинули и продолжили считать проценты, а теперь решили поиметь денег еще больше

Тема в каком разделе?
Знакомая говорит что закрывать по списанию.
 
Знакомая говорит что закрывать по списанию.
Закрывать или закрывали?
Если закрывали по списанию, поздравляю, они обманули и внесли деньги на погашение части займа.
Поэтому и нужно требовать гарантийное письмо укрпоштой! Не вайбером, ни телеграмом, и даже не Новой Почтой.
 
Закрывать или закрывали?
Если закрывали по списанию, поздравляю, они обманули и внесли деньги на погашение части займа.
Поэтому и нужно требовать гарантийное письмо укрпоштой! Не вайбером, ни телеграмом, и даже не Новой Почтой.
Она закрывала на отделении
 
Вы наверное, для начала, разберитесь относится ли эта "шалость" к тому кредиту!
Это легко может быть и ваш какой-то займ... Вы же не просто так с марта на форуме...
У меня
Вы наверное, для начала, разберитесь относится ли эта "шалость" к тому кредиту!
Это легко может быть и ваш какой-то займ... Вы же не просто так с марта на форуме...
У меня там нет кредитов, а с какого месяца я на форуме, это не ваше дело я думаю)
 
На сайте инт*м услуг написано "Кредит Кафе"? Или вы сделали такой вывод, потому что на фото мама?
А вы шо мазу тяните за них?
На сайте инт*м услуг написано "Кредит Кафе"? Или вы сделали такой вывод, потому что на фото мама?
Во первых на фото не мама.
А во вторых не можете ничего подсказать, МОЛЧИТЕ!
 
Назад
Угорі Унизу