• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Подозрение в мошенничестве(

Natusya$$$

Форумчанин
Реєстрація
30 Бер 2020
Дописи
378
Реакції
58
Бали
3,625
UAH
11.00
Ваш пол
Женский
Natusya$$$ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
 
Natusya$$$, Удалите просто смс и не занимайтесь дурнёй. Вы более года на форуме и должны бы уже знать,
что все ихние смски - набор букв в произвольном порядке.
 
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
дык мы все тут мошенники) добро пожаловать в клуб машенства) тут наверное нету людей кому не угрожали 190 ст):diska4:
 
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
Таких отримала не одну. І нічого. Взагалі на смс не звертаю уваги. Спочатку пишуть про шахрайство а тепер пропонують суперсписання.
 
Сама якось не можу підібрати слова, може якби вони були поряд а не за 700 км було б легше розповісти , просто сісти на кухні і розкласти все по поличкам
Ну так курятники сделают это за вас,при чем не в лучшей форме,а родичам надо сказать что это разводилы
 
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
О в мене також таке щойно прийшло . Напевно всіх підозрюють
О в мене також таке щойно прийшло . Напевно всіх підозрюють
Не звертайте уваги ,буває і гірші речі які вони пишуть чи шлють
 
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
А завтра прийде смс,про акцію списання.Але теж внесіть хоч 500 грн.Це все просто смс.
 
Пришло смс что я подозреваюсь в мошенничестве, возможна связь с родными, требуют внести 1000 грн до 8 вечера!
а я подозреваю вас в убийстве Кенеди и рекомендую внести мне на счёт 3000грн..а да пёс с ним чё жадничать..700грн вполне сойдёт..карту дать?А то родственникам докажу что это вы убили Кенеди.
 
Назад
Угорі Унизу