• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Погрози від FinBar

Про передачу на опрацювання ЄАПБ відображало в особистому кабінеті чи смс прийшла ?
походу смс, у меня также само ЄАПБ, но я так понял это чисто прозвон, они никому не продавали
 
походу смс, у меня также само ЄАПБ, но я так понял это чисто прозвон, они никому не продавали
У вас Фінбар?
Мені вже сьогодні у вайбер написав якийсь Сергій по Фінбар... Пропонує за 10к закрити до 16-00...вчора пропонували закрити за 8700... Ну ідіоти
 
У меня там маленькое тело , 1200 грн. С процентами 2300 , предлагали закрыть за 1800 грн. Сейчас тихо . По аванс Кредит 3000 и по Кредисенд 3000 , с процентами около 8000, предлагали закрыть ща 6500, я жду предложений получше , обязательно закрою.
 
У меня там маленькое тело , 1200 грн. С процентами 2300 , предлагали закрыть за 1800 грн. Сейчас тихо . По аванс Кредит 3000 и по Кредисенд 3000 , с процентами около 8000, предлагали закрыть ща 6500, я жду предложений получше , обязательно закрою.
В мене по Фінбару були дві часткові оплати... Зараз залишок тіла 5800 грн... Аванс я закрив, Кредісенд проданий 4900 в ЕАПБ місяць сума не міняється
Скільки прострочка?
 
Останнє редагування:
Запропонували з гарантійкою закрити до 30.04 за тіло +2000...
Відповів що погоджусь виключно на тіло
та забейте, рано или поздно предложат за тело, я лично выхожу с ними на связь раз на месяц и всё, да да нет нет и всё
 
Назад
Угорі Унизу