• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Помилка в рішенні суду. Відкриють виконавче провадження?

Наталі1989

Читач
Реєстрація
26 Чер 2023
Дописи
18
Реакції
1
Бали
128
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Наталі1989 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Якщо в рішенні суд вніс невірно дату народження, ідентифікаційний код, приписку, то виконавче провадження відкриють на помилковий код ?
(Позивач не має копії коду )
 
Якщо в рішенні суд вніс невірно дату народження, ідентифікаційний код, приписку, то виконавче провадження відкриють на помилковий код ?
(Позивач не має копії коду )
виконавець навряд чи стане перевіряти правильність даних . то справа суду виправляти описку
 
виконавець навряд чи стане перевіряти правильність даних . то справа суду виправляти описку
Але виправляти має по копії коду, а копія не була додана до справи бо позивач не має (при передачі вони десь погубили документи є тільки 2-3ст паспорта), як ви думаєте чи можливе виправлення без копії
 
Але виправляти має по копії коду, а копія не була додана до справи бо позивач не має (при передачі вони десь погубили документи є тільки 2-3ст паспорта), як ви думаєте чи можливе виправлення без копії
дивна ситуація
з самого початку позивач подав неправильні дані коду? тут навіть хз як буде..
 
дивна ситуація
з самого початку позивач подав неправильні дані коду? тут навіть хз як буде..
Код мав тільки з договору,який ледь видно. А коли друкували рішення допустили помилку повністю в усіх даних крім прізвища
 
Наталі1989, Може напишете по факту що саме вас цікавить, бо тут 👇

Якщо в рішенні суд вніс невірно дату народження, ідентифікаційний код, приписку, то виконавче провадження відкриють на помилковий код ?
(Позивач не має копії коду )
Але виправляти має по копії коду, а копія не була додана до справи бо позивач не має (при передачі вони десь погубили документи є тільки 2-3ст паспорта), як ви думаєте чи можливе виправлення без копії
якась несинітниця. На 2-й сторінці є дата народження.
І вцілому ви ніби чогось недоговорюєте.
Щоб вам коректно відповіли - спитайте прямо як є.
Деколи просто люди видумують таких історій, щоб пізніше сказати що то хотів намахати когось ( суд, мфо, виконавців ) а намахав себе.
Я це не про вас іменно але щось не сходиться у ваших постах...
 
Та є дата народження, я писала за код що позивач немає , а зі всіх документів 2-3сторінка , а в рішенні видно при копіюванні зробили помилку в даті народження, коді і приписуі
з таким підходом повинні виправити по тому ж самому договору.
Наскільки це правомірно
 
Та є дата народження, я писала за код що позивач немає , а зі всіх документів 2-3сторінка , а в рішенні видно при копіюванні зробили помилку в даті народження, коді і приписуі

Наскільки це правомірно
Так код є чи його немає?
 
Кредитний договір , я відповідач
позивач може зіштовхнутись з проблемою при подачі до виконавця) але якщо в самому позові було все правильно вказано, то подасть заяву на виправлення описки і отримає виконавчий із правильними даними, після цього проблема з виконавцем зникне
 
позивач може зіштовхнутись з проблемою при подачі до виконавця) але якщо в самому позові було все правильно вказано, то подасть заяву на виправлення описки і отримає виконавчий із правильними даними, після цього проблема з виконавцем зникне
Чи можна, подавати заперечення на виправлення описок, у звязку з тим , що позивач не має документів по яких виправляти і звідки суд знає що при подачі позову то були вірні дані , чи взагалі відбулося переуступлення прав якщо не має документів?
 
Чи можна, подавати заперечення на виправлення описок, у звязку з тим , що позивач не має документів по яких виправляти і звідки суд знає що при подачі позову то були вірні дані , чи взагалі відбулося переуступлення прав якщо не має документів?
у позові були правильні дані, чи ні ? чи ви не бачили позов?
Чи можна, подавати заперечення на виправлення описок, у звязку з тим , що позивач не має документів по яких виправляти
1. можна, а для чого?
2. чому ви впевнені, що не має? той же договір
звідки суд знає що при подачі позову то були вірні дані
суд не зобов'язаний перевіряти.
чи взагалі відбулося переуступлення прав якщо не має документів?
потрібно було подавати відзив і це все обгрунтовувати, що є і чого нема
 
у позові були правильні дані, чи ні ? чи ви не бачили позов?

1. можна, а для чого?
2. чому ви впевнені, що не має? той же договір

суд не зобов'язаний перевіряти.

потрібно було подавати відзив.
Дані в позові були вірні , але знаю це я , ні суд ні позивач не має документів
у позові були правильні дані, чи ні ? чи ви не бачили позов?

1. можна, а для чого?
2. чому ви впевнені, що не має? той же договір

суд не зобов'язаний перевіряти.

потрібно було подавати відзив і це все обгрунтовувати, що є і чого нема
Договір є підтвердженням взяття коштів, а не підтвердженням моїх даних
 
Дані в позові були вірні , але знаю це я , ні суд ні позивач не має документів
на основі даних позову виправлять описку і візьмуть виконавчий документ (якщо ще цього не зробили).
ви ж ще можете апеляцію/заяву про перегляд заочного (якщо заочне) подати:rolleyes:
Договір є підтвердженням взяття коштів
договір не є підтвердженням взяття коштів
 
Якщо то Вам треба (бо не вникав), подати до суду заяву про виправлення описок. А може і інша сторона справи.
Подивіться в ЦПКУ. Там навіть є відповідна стаття.
 
Назад
Угорі Унизу