• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Поставила в духовку запіканку,жду на чай!

Валюшка

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
694
Реакції
1,124
Бали
253
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Валюшка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Так як негативу в житті останнім часом більше ніж потрібно:на роботу не беруть,дома "німці",грошей нема ,ще й дитина хворіє,вирішила чимось зайняти свій вечір.Тому печу творожну запіканку... День народження у мене завтра...За душею ні копійки... Донька два дні натякає,що непроти з'їсти тортика...Хоч щось спечу... Приходьте,дорогі друзі на запіканку з чаєм,будемо святкувати мої 36...
 
Так як негативу в житті останнім часом більше ніж потрібно:на роботу не беруть,дома "німці",грошей нема ,ще й дитина хворіє,вирішила чимось зайняти свій вечір.Тому печу творожну запіканку... День народження у мене завтра...За душею ні копійки... Донька два дні натякає,що непроти з'їсти тортика...Хоч щось спечу... Приходьте,дорогі друзі на запіканку з чаєм,будемо святкувати мої 36...
У мене дрова под снегом.Беру с собой и иду к тебе.Є куча кагора?
 
Самогон и запеканка.... Где этот адрес???
 
Самогон, кагор ? куда ехать?
 
То ви просто у мене в гостях не були)))я не хвастаюсь,але на двох кінцівках рідко хто виходив))

А можна тут писати?а то я незнаю
В личку можно. Честно, так хочется тебя от души поздравить! Но рано ещё, всё завтра
 
Піду витягати сало з морозилки,а то що там тої запіканки....І по бутель квашених огірків з капустою піду...
 
Назад
Угорі Унизу