• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повернення коштів з заробітної плати по виконавчому листі

Антикал

Читач
Реєстрація
26 Січ 2024
Дописи
6
Реакції
1
Бали
3
UAH
28.00
Ваш пол
Мужской
Антикал не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Зніс ВП і хочу повернути кошти які списувались з зп по виконавчому провадженні. Є сума скільки було стягнуто, є таблиця . Потрібна довідка з бухгалтерії, але вони не знають що потрібно написати в довідці. Просять надати зразок. Я не можу знайти зразок цієї довідки і що потрібно там писати. Мені казали в довільній формі, але я всеодно не розумію як її написати. Допоможіть будь ласка
 
Доброго дня. Зніс ВП і хочу повернути кошти які списувались з зп по виконавчому провадженні. Є сума скільки було стягнуто, є таблиця . Потрібна довідка з бухгалтерії, але вони не знають що потрібно написати в довідці. Просять надати зразок. Я не можу знайти зразок цієї довідки і що потрібно там писати. Мені казали в довільній формі, але я всеодно не розумію як її написати. Допоможіть будь ласка
А у вас в решении суда нет суммы, которую мфо должно вернуть?
 
Доброго дня. Зніс ВП і хочу повернути кошти які списувались з зп по виконавчому провадженні. Є сума скільки було стягнуто, є таблиця . Потрібна довідка з бухгалтерії, але вони не знають що потрібно написати в довідці. Просять надати зразок. Я не можу знайти зразок цієї довідки і що потрібно там писати. Мені казали в довільній формі, але я всеодно не розумію як її написати. Допоможіть будь ласка
Довідка
З ПІБ по ВП номер було стягнено на користь "стягувач"( сума) з (дата початку відрахувань) по (дата кінця). Підписи печатки
А у вас в решении суда нет суммы, которую мфо должно вернуть?
Якщо позов про оскарження і повернення,то потрібно досвідку з бух. А якщо відбулось просто оскарження,без повернення,то потрібно повертати окремим позовом,і має бути така довідка.
 
Рішення є на повернення затрат на правничу допомогу і судовий збір. Сума по ВП була 73 к, з зп зняли майже 28 к.
Дякую. Підписи потрібно головного бухгалтера?
 
Назад
Угорі Унизу