• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Предлагают закрыть со скидкой 50% и оплатить налог 20%

Кредитный

Читач
Реєстрація
31 Гру 2022
Дописи
16
Реакції
12
Бали
278
UAH
1.50
Ваш пол
Мужской
Кредитный не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ситуация такая есть кредитная карта . С момента войны не вносил оплаты . Был кредитный лимит 11000грн .Банк сам поднял до 14000грн . Насчитали 29500грн . Предлагают закрыть со скидкой 50% и оплатить налог 20% . Что делать как правильно поступить ??
 
Ситуация такая есть кредитная карта . С момента войны не вносил оплаты . Был кредитный лимит 11000грн .Банк сам поднял до 14000грн . Насчитали 29500грн . Предлагают закрыть со скидкой 50% и оплатить налог 20% . Что делать как правильно поступить ??
Пропунували закрити і за менше ніж 50%, та податок від прощення.
 
Ситуация такая есть кредитная карта . С момента войны не вносил оплаты . Был кредитный лимит 11000грн .Банк сам поднял до 14000грн . Насчитали 29500грн . Предлагают закрыть со скидкой 50% и оплатить налог 20% . Что делать как правильно поступить ??
тобто тіло 14 000 пропонують закрити за 15 000 ?
 
Впринципі пропозиція непогана...
Я оплатила 50%, по такій пропозиції від колектора, якому передали мій борг, але банк продовжує мені присилати повідомлення про оплату процентів на ті 50% , які мені колектор обіцяв списати і закрити рахунок.
 
Я оплатила 50%, по такій пропозиції від колектора, якому передали мій борг, але банк продовжує мені присилати повідомлення про оплату процентів на ті 50% , які мені колектор обіцяв списати і закрити рахунок.
В банк телефонуйте.
 
Я оплатила 50%, по такій пропозиції від колектора, якому передали мій борг, але банк продовжує мені присилати повідомлення про оплату процентів на ті 50% , які мені колектор обіцяв списати і закрити рахунок.
підтвердження пропозиції і оплати є?
 
підтвердження пропозиції і оплати є?
Квітанція є, оплата була в сенсе банку. Пропозиція була в телефонному режимі, сказали що довідка буде через 3 місяці про закриття рахунку
 
Квітанція є, оплата була в сенсе банку. Пропозиція була в телефонному режимі, сказали що довідка буде через 3 місяці про закриття рахунку
От подзвоните чи підете Ви в банк і чим будете апелювати? Без гарантійки жодної копійки не варто платити!
 
Ситуация такая есть кредитная карта . С момента войны не вносил оплаты . Был кредитный лимит 11000грн .Банк сам поднял до 14000грн . Насчитали 29500грн . Предлагают закрыть со скидкой 50% и оплатить налог 20% . Что делать как правильно поступить ??
а вы им озвучивали свое предложение, за сколько готовы закрыть одной суммой?
 
Я оплатила 50%, по такій пропозиції від колектора, якому передали мій борг, але банк продовжує мені присилати повідомлення про оплату процентів на ті 50% , які мені колектор обіцяв списати і закрити рахунок.
Сообщение приходило от банка- что условия акции выполнены , переходите к пункту 2?!
 
Назад
Угорі Унизу