• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
при чем есть люди, которые еще в них ходят ???
Весна 2020. Перший карантин
На меньше, чем на почки не соглашайся!
Я не жадний
все женщины, сначала обнадежила, а потом обломала!
Нема вам віри
 
Слухайте, а може то той кахлєхтар. який зі служби економічної безпеки.... ну десятитисячник який писав?
 
Тема вообще не соответствует названию.Пора топить ???
 
Я ж не кошеня якесь,та не корабель ? Я так й думав,модери разгніваються,що нібито я їм вказую що робити ? Ні,зовсім ні,просто хотів почитати як там наша атакована тс,пролистав купу сторінок,а по темі,як й самої тс нічого не знайшов.Тільки хіхоньки да хахоньки ? Вибачте,що виказав свою думку,прошу мене помилувати,та не топити ? :stop:
 
Я ж не кошеня якесь,та не корабель ? Я так й думав,модери разгніваються,що нібито я їм вказую що робити ? Ні,зовсім ні,просто хотів почитати як там наша атакована тс,пролистав купу сторінок,а по темі,як й самої тс нічого не знайшов.Тільки хіхоньки да хахоньки ? Вибачте,що виказав свою думку,прошу мене помилувати,та не топити ? :stop:
Ну ладна))Плавайте))?
 
Я ж не кошеня якесь,та не корабель ? Я так й думав,модери разгніваються,що нібито я їм вказую що робити ? Ні,зовсім ні,просто хотів почитати як там наша атакована тс,пролистав купу сторінок,а по темі,як й самої тс нічого не знайшов.Тільки хіхоньки да хахоньки ? Вибачте,що виказав свою думку,прошу мене помилувати,та не топити ? :stop:
Ой, тут собралась одна серьезность! А Вам только хихоньки-хахоньки мерещатся ?
 
Вбий в гуглі «профессиональный плакальщик». Ця професія ще з Русі пішла, типу збирали льдей і вони оплакували спочившого… зараз люди цю послугу надають платно.
 
Назад
Угорі Унизу