• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прийшов лист про стягнення від ТОВ Онлайн Фінанс

Саша19

Форумчанин
Реєстрація
18 Чер 2020
Дописи
60
Реакції
18
Бали
2,565
UAH
6.50
Ваш пол
Мужской
Саша19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Знаю що я довго тут є на сайті, но я рідко заходю сюда і хочу запитат про таке, прийшли такі листи, що думати?
 

Вкладення

  • зображення_viber_2023-08-29_18-27-02-586-_1_.jpg
    зображення_viber_2023-08-29_18-27-02-586-_1_.jpg
    86.5 Кб · Перегляди: 96
  • зображення_viber_2023-08-29_18-27-17-285.jpg
    зображення_viber_2023-08-29_18-27-17-285.jpg
    130.7 Кб · Перегляди: 92
  • зображення_viber_2023-08-29_18-27-10-465 (1).jpg
    зображення_viber_2023-08-29_18-27-10-465 (1).jpg
    119.1 Кб · Перегляди: 95
Знаю що я довго тут є на сайті, но я рідко заходю сюда і хочу запитат про таке, прийшли такі листи, що думати?
Открыли ИП.
Знаю що я довго тут є на сайті, но я рідко заходю сюда і хочу запитат про таке, прийшли такі листи, що думати?
У вас МФО были?
 
Знаю що я довго тут є на сайті, но я рідко заходю сюда і хочу запитат про таке, прийшли такі листи, що думати?
Проверяли себя на реестре должников или АСВП? Или в дии. Если вас там нет то это макулатура. А если есть то только надпись сносить
 
Знаю що я довго тут є на сайті, но я рідко заходю сюда і хочу запитат про таке, прийшли такі листи, що думати?
можливо, у Вас було і раніше відкрите це провадження, просто лише зараз виконавець виніс Постанову про звернення стягнення на заробітну плату
 
можливо, у Вас було і раніше відкрите це провадження, просто лише зараз виконавець виніс Постанову про звернення стягнення на заробітну плату
Так обычно эти ИП сразу вылазит. А это какой то ленивый исполнитель был.
 
Тогда могли Талиону продать, а те Онлайн финанс передали. Сейчас надписи делать запрещено. Откуда они ее взяли тогда?

Проверьте себя.
Вибачаюся , а що означає Період відкриття ВП:?, там на сайті треба написати
 
Вибачаюся , а що означає Період відкриття ВП:?, там на сайті треба написати
коли у Вам було відкрито це провадження (можете переглянути по номеру на АСВП, або напишіть мені в особисті повідомлення номер провадження?
Так обычно эти ИП сразу вылазит. А это какой то ленивый исполнитель был.
Бывает, что исполнитель не делал арест ( к примеру производство было открыто незадолго до начала военного положения) и только когда приходит сейчас Постановления на работу, человек узнаёт о производстве
 
коли у Вам було відкрито це провадження (можете переглянути по номеру на АСВП, або напишіть мені в особисті повідомлення номер провадження?

Бывает, что исполнитель не делал арест ( к примеру производство было открыто незадолго до начала военного положения) и только когда приходит сейчас Постановления на работу, человек узнаёт о производстве
Так там я є в АСВП, діло було відкрито
Дата відкриття:
28.07.2021
Но тоді 4 місяці по 500 грн знімали і тоді перестали знімати, а це на днях прийшло
 
Так там я є в АСВП, діло було відкрито
Дата відкриття:
28.07.2021
Но тоді 4 місяці по 500 грн знімали і тоді перестали знімати, а це на днях прийшло
Зараз, з травня відновили стягнення за виконавчими провадженнями з заробітної плати, тому, і виконавець виніс вказану Постанову.
У будь якому випадку, Ви можете оскаржити вказаний напис у судовому порядку
 
Зараз, з травня відновили стягнення за виконавчими провадженнями з заробітної плати, тому, і виконавець виніс вказану Постанову.
У будь якому випадку, Ви можете оскаржити вказаний напис у судовому порядку
А скільки можуть знімати наприклад?
 
коли у Вам було відкрито це провадження (можете переглянути по номеру на АСВП, або напишіть мені в особисті повідомлення номер провадження?

Бывает, что исполнитель не делал арест ( к примеру производство было открыто незадолго до начала военного положения) и только когда приходит сейчас Постановления на работу, человек узнаёт о производстве
У меня их было 5. И 3 ИП оперативно на работу прислали. А 2 были быстро опротестованы и остановлены. Потом 4 снесены. А 1 закрыт по оплате тела.
 
Вы
Выходит что так.
Я маю земельний пай і ці документи прийшли туди і зняли 2 тисячі грн, і минулого разу коли знімали по 500 грн тоді 4 місяці і це теж 2 тисячі ,просто цікаво
А можуть не знімати із зп чи пенсіїї ?
Чи як?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу