• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прикольчики від Ідея банк.

  • Автор теми Koral
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 1K

Koral

Форумчанин
Реєстрація
13 Тра 2022
Дописи
105
Реакції
54
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Koral не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Моя історія з ними від більшості не відрізняється.Коли мені так здалося,що хочу в свій бізнес вкласти кошти,заповнила інтернет заявку на всі банки,хотіла взяти один але велику сумму.Через годину Ідея і ПУМБ погодили великі сумми по 50тис.,я вирішувала кого з них вибрати,але вирішила взяти обох(це моя тупість).В той же день відпросилася з роботи і Вуаля в мене 80 -тис. на руках(договір не читала,підписала пачки бланків).Приїхала додому з цією суммою і почала планувати що куди і як ,навіть на пару місяців мінімальні платежі відклала на два банки.80 тис я отримала і одночасно втратила 20-ть(одноразова комісія).Гроші пійшли не по призначенню,платежі вносила справно там і там(в Ідеї мої платежі залишалися на місці,ПУМБ вже половина списалося).Коли ч відчула,що 5+тис. невзмозі їм оплачувати,влізла в МФО(в мене вони щедрі були,давали всі сумми які я хотіла)І тут тупік,пошук,сльози,істерики.Ідея пише,,Ви найкращий клієнт,ми Вам сумму відсотків знизимо,приїжджайте договір підпишіть і можете взяти на 20-тис. більше)Я приїхала,підписала,не почитала знову мілліон бумажок.З 20-тм тис.отримала менше 10-ти і коли моя ейфорія пройшла,я відкрила їх бумажки.Старий договір закрили новим і з нового комісію знову зняли одноразову.Я і далі платила до повного тупіка.Пнрестала всім оплачувати одночасно і полетіли ,,кращому клієнту,, погрози і т.д.Приходили додому,але як прийшли так і пішли.Зараз звонять людині і пропонують щоб я віддала всьоголиш 20 тис.(сміх в тому що коли я перестала їм платити сумма висіла 50+)
 
Ну за 20кк можно попробовать закрыть, если конечно есть возможность
Но сейчас главное беречь себя и верить в мир
 
Ну за 20кк можно попробовать закрыть, если конечно есть возможность
Но сейчас главное беречь себя и верить в мир
Можна,але почекають,я пару років кормила МФО і банки,до останньої копійки,тепер хочеться щось і на себе потратити.Тим паче зараз не той час розкидатися коштами.
 
Можна,але почекають,я пару років кормила МФО і банки,до останньої копійки,тепер хочеться щось і на себе потратити.Тим паче зараз не той час розкидатися коштами.
повністю згоден з Вами, почекають
 
Зараз звонять людині і пропонують щоб я віддала всьоголиш 20 тис.
и как они гарантируют что закроют договор после оплаты? может быть что оплата пойдет на погашение процентов или очередной договор откроют.
 
и как они гарантируют что закроют договор после оплаты? может быть что оплата пойдет на погашение процентов или очередной договор откроют.
Я не цікавилася ,так як платити їм зараз не збираюся,боргу вже майже 2,5 р.,а людині вони інфу не надають.
 
Назад
Угорі Унизу