• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пришел ответ нацкомфинуслуг по cly

Little doctor

Форумчанин
Реєстрація
12 Жов 2019
Дописи
205
Реакції
112
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Little doctor не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Пришёл ответ от Наркомфина по Клай, что есть нарушения договора. После обращения списали до тела плюс процент. Сейчас опять пошли насчитывать. Что делать в таком случае, опять писать в Нацком?
 
От я люблю такі відповіді! Є, бл..порушення договору. Чудо! Які? Що робити? Там є телефон виконавця, позвоніть і уточніть.
 
От я люблю такі відповіді! Є, бл..порушення договору. Чудо! Які? Що робити? Там є телефон виконавця, позвоніть і уточніть.
В том-то и дело, что я звонила, мне сказали ждать месяц, пока сунутся порушення. А проценты, говорят, ну и что, пусть считают. Но там же уже сумма космическая просто. Вот и не знаю, что делать дальше.
 
В том-то и дело, что я звонила, мне сказали ждать месяц, пока сунутся порушення. А проценты, говорят, ну и что, пусть считают. Но там же уже сумма космическая просто. Вот и не знаю, что делать дальше.
Пошліть мфо нах*р, от чесно. Якщо є попушення то в суд навряд чи підуть, зробіть запит на наявність боргових зобовязань, якщо такі є нехай і договір присилають, і платежі. І нехай ці доки у вас будуть, так, на всякий випадок
 
Назад
Угорі Унизу