• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прислали вот такое

  • Автор теми Wins 93
  • Дата початку
  • Відповіді 20
  • Перегляди 2K

Wins 93

Форумчанин
Реєстрація
21 Гру 2019
Дописи
120
Реакції
69
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Wins 93 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Клієнт!Сьогодні ввечері Ваші документи, за Кредитом в ФК «Cash Up», будуть передані нотаріусу. У вівторок, юристи «Дельта М», отримають виконавчий напис та відразу передають справу на приватну виконавчу службу, для відкриття виконавчого провадження. У вас є 4-и години для добровільної сплати 2152 грн. Тел.: 0800210005 або cashup.com.ua
 
Клієнт!Сьогодні ввечері Ваші документи, за Кредитом в ФК «Cash Up», будуть передані нотаріусу. У вівторок, юристи «Дельта М», отримають виконавчий напис та відразу передають справу на приватну виконавчу службу, для відкриття виконавчого провадження. У вас є 4-и години для добровільної сплати 2152 грн. Тел.: 0800210005 або cashup.com.ua
С какой целью выложили смс? Все такое уже видели и читали.. Конкретный вопрос в чем?
 
Насколько правда что они так сделают
Видите, Вам никто не отвечает, потому что таких тем было миллион.... Никто никуда ничего не подаст... Для собственного успокоения мониторьте себя на судовой владе, в реестр боржников смотрите, если вдруг, я повторяю вдруг там появитесь, вот тогда потребуется помощь юриста.... А смс на то и смс что бы они писали, а Вы читали...
 
Клієнт!Сьогодні ввечері Ваші документи, за Кредитом в ФК «Cash Up», будуть передані нотаріусу. У вівторок, юристи «Дельта М», отримають виконавчий напис та відразу передають справу на приватну виконавчу службу, для відкриття виконавчого провадження. У вас є 4-и години для добровільної сплати 2152 грн. Тел.: 0800210005 або cashup.com.ua
Ну і для чого платить, якщо вже в середу у Вас все майно будуть изымать. Все одно до цього часу банк гроші не встигне перерахувать
 
Видите, Вам никто не отвечает, потому что таких тем было миллион.... Никто никуда ничего не подаст... Для собственного успокоения мониторьте себя на судовой владе, в реестр боржников смотрите, если вдруг, я повторяю вдруг там появитесь, вот тогда потребуется помощь юриста.... А смс на то и смс что бы они писали, а Вы читали...
Я не хотел напрягать никого просто именно по такой СМС не нашел тему
 
Я не хотел напрягать никого просто именно по такой СМС не нашел тему
Ви вважаєте правильним створювати тему по кожній СМС, яка надходить на телефон???



Мені така СМС прийшла... Давайте обговоримо її...)))
Я знову на зв’язку! Зателефонуйте мені, будь ласка.
 
І мені така сьогодні прийшла , автор . Дихаю глибоко і йду далі своїм шляхом
 
Ви вважаєте правильним створювати тему по кожній СМС, яка надходить на телефон???



Мені така СМС прийшла... Давайте обговоримо її...)))
Я знову на зв’язку! Зателефонуйте мені, будь ласка.
Ні я не вважаю це правильним просто по данному тексту який був у цій смс я не зміг знайти конкретну відповідь. Наступного разу буду уважніше
 
Ні я не вважаю це правильним просто по данному тексту який був у цій смс я не зміг знайти конкретну відповідь. Наступного разу буду уважніше
Забейте вы на те смс мониторте себя на сайтах!не переживайте
 
Ні я не вважаю це правильним просто по данному тексту який був у цій смс я не зміг знайти конкретну відповідь. Наступного разу буду уважніше
Майже в кожній темі про СМС є відповіді...)
Зрозумійте, писати вони можуть все, що завгодно, але ніякого підґрунтя дані повідомлення не мають... Вони спрямовані на те, щоб спровокувати вас на сплату коштів, викликати емоції хвилювання і страху.
 
Клієнт!Сьогодні ввечері Ваші документи, за Кредитом в ФК «Cash Up», будуть передані нотаріусу. У вівторок, юристи «Дельта М», отримають виконавчий напис та відразу передають справу на приватну виконавчу службу, для відкриття виконавчого провадження. У вас є 4-и години для добровільної сплати 2152 грн. Тел.: 0800210005 або cashup.com.ua
А в среду вы со своим нотариусом відразу возглавите толпу, идущих на ЙУХ.
Клоуны.... :sarcastic: :__:
 
Майже в кожній темі про СМС є відповіді...)
Зрозумійте, писати вони можуть все, що завгодно, але ніякого підґрунтя дані повідомлення не мають... Вони спрямовані на те, щоб спровокувати вас на сплату коштів, викликати емоції хвилювання і страху.
Я зрозумів дякую будемо триматись
 
Ребята! Всё, по ходу кредит ап обиделся((
Прислали на почту письмо. Что я с ними не иду на контакт, и лояльных условий не будет для меня. Пишут, про суд. Да и ссылки с реестра скинули, о их выигранных делах.
Как я могла, обидела кредитора...
 
Ви вважаєте правильним створювати тему по кожній СМС, яка надходить на телефон???



Мені така СМС прийшла... Давайте обговоримо її...)))
Я знову на зв’язку! Зателефонуйте мені, будь ласка.
Мда, я вважаю, що це новий спосіб роботи калососів з прострочкою, людина одразу натискає "подзвонити" і попадає на них...не ведіться на цю аферу!!!!! Кому ще такі смс приходили, що робити, чого чекати??? :)
 
Ребята! Всё, по ходу кредит ап обиделся((
Прислали на почту письмо. Что я с ними не иду на контакт, и лояльных условий не будет для меня. Пишут, про суд. Да и ссылки с реестра скинули, о их выигранных делах.
Как я могла, обидела кредитора...
Screenshot_2020-01-29-13-11-18.png
Мені ось таке сьогодні прийшло.
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-01-29-13-11-04.png
    Screenshot_2020-01-29-13-11-04.png
    49.3 Кб · Перегляди: 41
  • Screenshot_2020-01-29-13-11-26.png
    Screenshot_2020-01-29-13-11-26.png
    64.8 Кб · Перегляди: 28
  • Screenshot_2020-01-29-13-11-32.png
    Screenshot_2020-01-29-13-11-32.png
    62 Кб · Перегляди: 22
  • Screenshot_2020-01-29-13-12-21.png
    Screenshot_2020-01-29-13-12-21.png
    36.8 Кб · Перегляди: 26
  • Screenshot_2020-01-29-13-12-31.png
    Screenshot_2020-01-29-13-12-31.png
    40.8 Кб · Перегляди: 25
Назад
Угорі Унизу