• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Приватбанк. Якщо суд призначив оплатити тільки тіло кредиту. Які подальші дії?

  • Автор теми Natahrom
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 451

Natahrom

Читач
Реєстрація
30 Вер 2021
Дописи
9
Реакції
6
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Natahrom не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Минулого року відбувся суд з приватом. Суд призначив виплатити лише тіло кредиту та частину судових витрат. ( Дякувати юристу з вашлго форуму)))))
За війною, вони не присилали рішення суду. А вже побачила в дії відкрите виконавче провадження. В той же день оплатила. Виконавець через тиждень його закрила. А оце зараз дивлюся в кредитній історії у мене по привату борг. ( в суд подавали на близько 40 тисяч, призначили близько 8 тисяч до виплати. І висить зараз трішки більше 20 тисяч)
Що тепер робити з цим? це виходить що суд судом, а борг приват не закрив? У кого було таке? Як вирішували?
Дякую
 
Это приматы)) Я так же у них суд выиграл,а долг у них как висел 65к так и до сих пор висит. Можете оспорить этот долг в УБКИ если это так важно.
 
Минулого року відбувся суд з приватом. Суд призначив виплатити лише тіло кредиту та частину судових витрат. ( Дякувати юристу з вашлго форуму)))))
За війною, вони не присилали рішення суду. А вже побачила в дії відкрите виконавче провадження. В той же день оплатила. Виконавець через тиждень його закрила. А оце зараз дивлюся в кредитній історії у мене по привату борг. ( в суд подавали на близько 40 тисяч, призначили близько 8 тисяч до виплати. І висить зараз трішки більше 20 тисяч)
Що тепер робити з цим? це виходить що суд судом, а борг приват не закрив? У кого було таке? Як вирішували?
Дякую
на цьому форумі в юристів були кейси, коли в судовому порядку зобов'язували убкі виправити кредитну історію.
 
Назад
Угорі Унизу