• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

продали CreditExpress и что теперь?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ірина3696

Форумчанин
Реєстрація
17 Лип 2020
Дописи
90
Реакції
69
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ірина3696 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні надійшло смс про те що "Ваш борг перед ТОВ ФК Лайт Фінанс предано до CreditExpress. У Вас 4 години для сплати боргу! №квитанції повідомте за тел 0800605673". Тому мене цікавить питання. Яка у них поведінка? Хоча я їм надсилала запит про невизнання договору та припенення агресивної політики підприємства. Підскажіть що мені очікувати від них?
 
Сьогодні надійшло смс про те що "Ваш борг перед ТОВ ФК Лайт Фінанс предано до CreditExpress. У Вас 4 години для сплати боргу! №квитанції повідомте за тел 0800605673". Тому мене цікавить питання. Яка у них поведінка? Хоча я їм надсилала запит про невизнання договору та припенення агресивної політики підприємства. Підскажіть що мені очікувати від них?
Думаю,що гіршого вже не буде
 
Якби всі продавали CreditExpress )Такі вони мені тихенькі, і навіть швидко тіло пропонують)
 
Звонков, звонков и звонков
 
Якби всі продавали CreditExpress )Такі вони мені тихенькі, і навіть швидко тіло пропонують)
До речі, це перші хто продали мене. Так що в мене дебют сьогодні)
Звонков, звонков и звонков
Мені? Чи до тих кого знайдуть? Бо я взагалі ні з ким не спілкуюся.
 
Сьогодні надійшло смс про те що "Ваш борг перед ТОВ ФК Лайт Фінанс предано до CreditExpress. У Вас 4 години для сплати боргу! №квитанції повідомте за тел 0800605673". Тому мене цікавить питання. Яка у них поведінка? Хоча я їм надсилала запит про невизнання договору та припенення агресивної політики підприємства. Підскажіть що мені очікувати від них?
Цілий розділ вам в допомогу :
 
Цілий розділ вам в допомогу :
А читала. Але багато різних відповідей. Тому особисто для себе, я цікавлюся більш детальніше. Дякую Вам за посиласння.
 
А читала. Але багато різних відповідей. Тому особисто для себе, я цікавлюся більш детальніше. Дякую Вам за посиласння.
Особисто від себе : нічого особливого, звичайні дзвонарі, деколи листи на прописку ... мабуть що все.
В суд не ходять і до нотаріусів не повзають.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу