• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ccloan Продали кредит ТОВ МУЛЬТІФАКТОРИНГ

bipolar

Форумчанин
Реєстрація
27 Кві 2023
Дописи
44
Реакції
16
Бали
283
UAH
2.00
Ваш пол
Мужской
bipolar не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
всім привіт. по пошуку на форумі не знайшов схожої теми, то вирішив створити. як вказано в заголовку, сс лоан продали кредит тов мультіфакторінг.
чи хтось стикався з ними? можливо є відгуки?
сам кредит в дивному стані був -- списали відсотки і 2000 від тіла + заморозили нарахування відсотків. але я все одно не платив)
 
всім привіт. по пошуку на форумі не знайшов схожої теми, то вирішив створити. як вказано в заголовку, сс лоан продали кредит тов мультіфакторінг.
чи хтось стикався з ними? можливо є відгуки?
сам кредит в дивному стані був -- списали відсотки і 2000 від тіла + заморозили нарахування відсотків. але я все одно не платив)
Сегодня им звонил по поводу моего реструктуризированного..
Всё на своём месте осталось, просто платить на другой счёт. А так там даже сайт не переделали под "мультифакторинг")
 
UPD: схоже вони продали його самі собі, оскільки кабінет там 1 в 1 як сс лоан та вся та сама інфа
 
У меня тоже самое. И что из этого все меняется ? Как себя вести ?
 
всім привіт. по пошуку на форумі не знайшов схожої теми, то вирішив створити. як вказано в заголовку, сс лоан продали кредит тов мультіфакторінг.
чи хтось стикався з ними? можливо є відгуки?
сам кредит в дивному стані був -- списали відсотки і 2000 від тіла + заморозили нарахування відсотків. але я все одно не платив)
Я маю кредит в сс лоун довгостроковий і теж прийшло смс що передано до мудьтифакторинг в мене до цього місяця і прострочох по платежах в них не було
 
Я маю кредит в сс лоун довгостроковий і теж прийшло смс що передано до мудьтифакторинг в мене до цього місяця і прострочох по платежах в них не було
мені здається це через те, що саму шарагу сс лоан позбавили ліцензії і вони створили нову
 
Мистер Кеш сегодня продал многих им тоже. Поглядим.
 
Теж містеркеш "продав" їм сьогодні. Мені здається, що це історія аля манівео і таліон плюс, передали в сусідній кабінет.
 
І мій кредит містеркеш також їм продав, чекаю тепер що ці будуть пропонувати
 
Да простят меня милые дамы, одна некондиционная сиська другой такой же продала. Вопрос дальнейшей оплаты им очень спорный
 
Подскажите пожалуйста, у кого как дела сейчас с мультифакторинг ?
 
Подскажите пожалуйста, у кого как дела сейчас с мультифакторинг ?
шлють смски про "акції" з закриття кредиту. вказують ту ж суму, яка і була. ну в мене стан не змінився. як в початковому повідомленні — без відсотків, без нарахувань, висить одне тіло вже не пам'ятаю скільки
 
шлють смски про "акції" з закриття кредиту. вказують ту ж суму, яка і була. ну в мене стан не змінився. як в початковому повідомленні — без відсотків, без нарахувань, висить одне тіло вже не пам'ятаю скільки
Понял. Спасибо
Прекрасно. Осталось парк платежей тела
Тоже спасибо
 
Назад
Угорі Унизу