• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Продали в преміум-актів. Как они ведут себя?

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 3K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора, звертаюся за порадою як поступити. в мене е кредит в Е-гроші, просрочка з серпня місяця тіло 6000 грн. в них я брала і закривала потім на один день не вспіла вони нарахували суму % 6000 я їх заплатила потім через деякий час требло закрити або робити пролонгацію я цього не зробила вони мені дзвонили, знайомій, мамі одним словом робили терор. запропонували закрити за тіло но в мене не було можливості. через деякий час продали кредітпромінвест- ті звісно також себе проявили. я прописана за містом то вони підняли людей в селі що я на них беру кредити і так далі люди прибігали але Слава Богу все вирішили люди зрозуміли що це розводняк.01.11 мені прийшло смс що кредитпромінвест відступив Преміум Актив. вони були раз написали смс і подзвонили. Сьогодні подзвонили моїй мамі на телефон я взяла слухавку там представився якийсь Станіслав с преміум актив звісно запросив до слухавки мене ясказала що це я . і тут він почав що в мене є борг від е гроші і зараз сума 36000 пропонують за 18000, або внести 1000 а потім якщо він домовиться 12000 на пів року по 2000 платити, я запропонувала за тіло 6000 то він сказав що так не буде і вони свої гроші заберуть, а якщо я не хочу мирним шляхом то будуть кали мене доставати, і так далі, виконавець. а я йому кажу ви також факториногова компанія, а він каже що то будуть на місці кали. мені кредитпромінвест пропонував за тіло 6000 закрити, скажіть хто мав діло з Преміум Актив як вони себе ведуть
 
я пережила терор від кредитпромінвест і не хочу терору від преміум актив підскажіть як поступити іти на їх умови.
 
я пережила терор від кредитпромінвест і не хочу терору від преміум актив підскажіть як поступити іти на їх умови.
Ігнорувати.Чим більше ви з ними спілкуєтесь,тим більше вони дзвонитимуть.Не спілкуйтесь і закриєте за тіло.Дайте зрозуміти,що вам все одно.Вони хочуть грошей,ви то уже з них отримали)))
 
я е-гроші напевно тисяч 14000% заплатила, я ім це сказала а вони мол це було раніше. вони були у вайбері групу зробили щл я кидаю людей на гроші і так далі. він мені буде в пятницю дзвонити і питати
 
Доброго вечора, звертаюся за порадою як поступити. в мене е кредит в Е-гроші, просрочка з серпня місяця тіло 6000 грн. в них я брала і закривала потім на один день не вспіла вони нарахували суму % 6000 я їх заплатила потім через деякий час требло закрити або робити пролонгацію я цього не зробила вони мені дзвонили, знайомій, мамі одним словом робили терор. запропонували закрити за тіло но в мене не було можливості. через деякий час продали кредітпромінвест- ті звісно також себе проявили. я прописана за містом то вони підняли людей в селі що я на них беру кредити і так далі люди прибігали але Слава Богу все вирішили люди зрозуміли що це розводняк.01.11 мені прийшло смс що кредитпромінвест відступив Преміум Актив. вони були раз написали смс і подзвонили. Сьогодні подзвонили моїй мамі на телефон я взяла слухавку там представився якийсь Станіслав с преміум актив звісно запросив до слухавки мене ясказала що це я . і тут він почав що в мене є борг від е гроші і зараз сума 36000 пропонують за 18000, або внести 1000 а потім якщо він домовиться 12000 на пів року по 2000 платити, я запропонувала за тіло 6000 то він сказав що так не буде і вони свої гроші заберуть, а якщо я не хочу мирним шляхом то будуть кали мене доставати, і так далі, виконавець. а я йому кажу ви також факториногова компанія, а він каже що то будуть на місці кали. мені кредитпромінвест пропонував за тіло 6000 закрити, скажіть хто мав діло з Преміум Актив як вони себе ведуть
Они если честно долбанутые на всю голову.Меня как то доставали за незнакомого человека,но я не велась и игнорила.И Вам того же советую.А всех,кто недоволен их звонками,отправляйте писать заявление в полицию.
 
я е-гроші напевно тисяч 14000% заплатила, я ім це сказала а вони мол це було раніше. вони були у вайбері групу зробили щл я кидаю людей на гроші і так далі. він мені буде в пятницю дзвонити і питати
Вы не понимаете, что е гроші, кредитпроинвест и премиум актив это одна шаражка, только разные названия сделали, а так они находятся рядом через стенку друг от друга.
Поэтому у них методы одни и те же. Снова будут звонки соседям с текстом о том, что Вы на них взяли кредит, снова будут смс угрожающего вида и т.д .
 
я пережила терор від кредитпромінвест і не хочу терору від преміум актив підскажіть як поступити іти на їх умови.
Аналогичная ситуация, точь в точь, как у вас. Вчера смс пришло, что передали премиуму. Тоже пережила террор от кредитпроминвест. Тело 7500. Не знаю, что дальше...
я е-гроші напевно тисяч 14000% заплатила, я ім це сказала а вони мол це було раніше. вони були у вайбері групу зробили щл я кидаю людей на гроші і так далі. він мені буде в пятницю дзвонити і питати
Вы спрашиваете, как они себя ведут, вы же с ними и так уже общаетесь полным ходом. Отвечаете на звонки, вайбер, пытаетесь договориться. Вот так и ведут. Не пойдёте на их условаия, начнут окружение доставать и чернить вас в их глазах. А это все потому, что Вы с ними общаетесь и отвечаете на их звонки . У меня возник вопрос, как они себя ведут, если полный игнор? Как долго их колбасит, в смысле террора по окружению?
 
Останнє редагування:
Доброго дня яз Преміум актив спілкувалася один лише раз і то це вони дзвонили на моєї мами телефон. вони мені 1.11.прислали смс що їм передали кредитпромінвест і все. вони хочуть 36 000 а тіло 6000 я сказала що за тіло згідна а вони ні. сказала що я переплатила багато е гроші і що мені терор робив кредитпромінвест . ім була написана заява після терору і вони пропали. а що зараз мені робити завтра треба дати відповідь
 
Доброго дня яз Преміум актив спілкувалася один лише раз і то це вони дзвонили на моєї мами телефон. вони мені 1.11.прислали смс що їм передали кредитпромінвест і все. вони хочуть 36 000 а тіло 6000 я сказала що за тіло згідна а вони ні. сказала що я переплатила багато е гроші і що мені терор робив кредитпромінвест . ім була написана заява після терору і вони пропали. а що зараз мені робити завтра треба дати відповідь
Те що робили і з Кредитпромінвест..
Ігнорте, через пару тижнів запропонують за тіло, тим паче що їх вже штрафонули один раз, то якщо перетнуть межу пишіть скарги..
 
дуже дякую Вам за пораду
сьогодні і вчора кошмарити почало багато мфо напевно слідкують за тим що я закрила одне мфо.
з 19.11 обіцяє кредит експерт гарантійку і не присилає тільки кожен день кошмарять по монібум і кредит каса. дзвонять мамі я вже думаю з ними не говорити а послати на х... задолбали
 
Останнє редагування:
У меня егроши после полгода про строчки продали кредитпроинвесту. Те даже не звонили, просто каждый день смс и предлагали закрыть за тело (оно 3500грн). Ну я понятно включила мороз, думала прокатит. Через пару месяцев продали премиум актив. Тут и пошла жара, клоуны ещё те... :шут:Звонки целый день, угрозы в Вайнер, нашли сестру и её мужа, там такого насыпали... типа я в розыске, воровка, хулиганка и что семейный дом уже висит на продаже, и зп с её будут снимать. С 3,5 тыс насчитали с % 38. Потом нашли таких родственников о которых я даже не знала, но оказалось что они есть и не нужно идти в "Жди меня" :ahaha::ahaha::ahaha:Короче из-за родных решила с ними поговорить. Да и так у меня есть ещё парочка мфо и банки (а там суммы огооо...) Соглашались только на три тела, потом после месяца пошли на два (7тыс) и разбили на три платежа. Но у меня нет оф.дохода, да и на тот момент я была в положении. Короче мозг вынесли сильно. Перед оплатой прислали гарантийку, а после оплаты выбила у них письмо о закрытии.
P.S. Если думаете оплачивать, то лучше платить кредипроинвесту тело.
 
кредитпроинвесту. Те даже не звонили, просто каждый день смс и предлагали закрыть за тело
после месяца пошли на два (7тыс) и разбили на три платежа.
интересная логика...
 

Ну а шо?? Вигідно ж :facepalm:
У каждого своё понятие выгоды! Нервы мамы стоят дороже.
Треба було все таки на три тіла погоджуватися ?
У Вас конкретно с ними было другое взаимодействие???
Опишите! Это форум где люди делятся своими историями, а не осуждают и смеются.
Ну да, проще поумничать чем сделать!
 
Останнє редагування:
У Вас конкретно с ними было другое взаимодействие???
Я з ними не взаємодіяла ніяк, взагалі! І рідні також! Бо це єдиний спосіб вберегти свої нерви і гроші! І я чудово знаю для чого форум! Навіть краще за Вас!
 
Назад
Угорі Унизу