• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пропонують закрити кредит за тіло чи зробити пролонгацію?

Через два місяці запропонували тіло, закрила. Не знала, що вони сидять тут і слідкують))) потім в особисті відписують та радять не сидіти тут на форумі))))) капець))) дзвінки не часто були, повідомлень багато і на пошті і в месенджерах.
Ого. Читають. Потім план-стратегію морального терору людини складають. Якщо вирахують, хто. Навіть не думала, що тут дзвонилки підчитують
 
Можете повідомити адміністрації форуму в особисті ,хто це був ,і думаю їхне існування на форумі скінчиться ))
Точно. Не здогадалась...після закриття одразу в спам добавила
Ого. Читають. Потім план-стратегію морального терору людини складають. Якщо вирахують, хто.
Мене швидко знайшли))) навіть процитували що і як)) дослівно звучало: якщо і далі буду сидіти на форумі, то знижки на закриття більше не буде. Але знижка була і не одна)
 
Точно. Не здогадалась...після закриття одразу в спам добавила

Мене швидко знайшли))) навіть процитували що і як)) дослівно звучало: якщо і далі буду сидіти на форумі, то знижки на закриття більше не буде. Але знижка була і не одна)
От тільки без паніки ,звісно що їх тут валом ,а де ще пастися і шукати боржників ,то все моральний тиск на свідомість ,мене якось минуло ...
 
Ptashechka1, а що зміниться для кредит 7 ,якщо Ви будете чи не будете сидіти на форумі? Що їм дасть Ваша відсутність?
 
Вибачте, може хтось підкаже: колись натикалась на тему, що можна закривати кредит і платити без комісії...Чи реально так? І якщо це правда, то як? Бо сплачую, а комісія величезна( 500-700грн)
 
Вибачте, може хтось підкаже: колись натикалась на тему, що можна закривати кредит і платити без комісії...Чи реально так? І якщо це правда, то як? Бо сплачую, а комісія величезна( 500-700грн)
хіба що в судовому порядку вона може бути скасована
поки платите, все в рамках договору . а так то вона швидше всього незаконна
 
Назад
Угорі Унизу