• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Пропозиція часткового списання від Мілоан

  • Автор теми Slaven
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 485

Slaven

Читач
Реєстрація
20 Січ 2024
Дописи
18
Реакції
1
Бали
3
UAH
35.50
Ваш пол
Мужской
Slaven не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго вечора! Надійшла вчора пропозиція про часткове списання відсотків по кредиту в Мілоан, але насторожує кілька моментів: запропонували з боргу 18317.76 грн. оплатити 13958.88 грн.
Кошти хочу внести на завтра, але з цих 13958.88 грн. борг частково вже становить 14069.00 грн. Оплату хочу провести через сайт Easypay, але платіж 14069.00 грн. пише як пролонгація!!!! на 15 днів!!!! Кому вірити і яку суму варто гасити? Це справді буде списання чи залишиться ще близько 4000 грн, на які зверху додадуть ще якусь суму? Скріншоти надаю!
20240228_225003.jpg
20240228_224805.jpg
 
Уточните у них через почту все непонятные моменты
Вони сказали, що треба внести лише зменшену суму, але ж на сайті провайдера EasyPay ця сума відображається банальною пролонгацією на 15 днів. В цьому і підозра.
 
13 958.88+ 100 грн комісія ЗАЛИШОК БОРГУ БУДЕ СПИСАНО. Читайте нижче. Так і качай мені прислали,оплатила. Ви домовлялись про гарантійний лист із зазначеною сумою ?
На мою думку,краще його мати.
Вони сказали, що треба внести лише зменшену суму, але ж на сайті провайдера EasyPay ця сума відображається банальною пролонгацією на 15 днів. В цьому і підозра.
А вони по іншому ніяк не можуть зробити. Немає в них такого підпунктика
 
13 958.88+ 100 грн комісія ЗАЛИШОК БОРГУ БУДЕ СПИСАНО. Читайте нижче. Так і качай мені прислали,оплатила. Ви домовлялись про гарантійний лист із зазначеною сумою ?
На мою думку,краще його мати.

А вони по іншому ніяк не можуть зробити. Немає в них такого підпунктика
Не дають гарантійного листа. Маю змогу погасити через знайому людину, але потрібен гарантійний лист з реквізитами.
 
Не дають гарантійного листа. Маю змогу погасити через знайому людину, але потрібен гарантійний лист з реквізитами.
А чого не дають? Знайомий точно погасить вашу заборгованість?
 
А чого не дають? Знайомий точно погасить вашу заборгованість?
Це знайомий моїх рідних, він допомагає гасити борги, і йому потрібен гарантійний лист від Мілоан з реквізитами та точною сумою.
Кажуть, що гарантійним листом є лист на електронну пошту, де банальне посилання на кнопку погашення в Особистому кабінеті.
 
Це знайомий моїх рідних, він допомагає гасити борги, і йому потрібен гарантійний лист від Мілоан з реквізитами та точною сумою.

Кажуть, що гарантійним листом є лист на електронну пошту, де банальне посилання на кнопку погашення в Особистому кабінеті.
Це лист з мокрою печаткою і домовленою між вами сумою закриття з вказаною датою оплати
Хто каже?
 
Сьогодні закривав КредитПлюс, то вони до оплати надали гарантійного листа, а ці чомусь не хочуть.
 
Ось наприклад,мала в кача заборгованість. Домовились про гар.лист. Згодом вона в телеграмі пише:ваш лист в особистому кабінеті. Захожу,дивлюсь сума та за яку домовлялись. Документа"гарантійний лист"нема. Я оплатила і завантажила довідку про закриття
 
Ось наприклад,мала в кача заборгованість. Домовились про гар.лист. Згодом вона в телеграмі пише:ваш лист в особистому кабінеті. Захожу,дивлюсь сума та за яку домовлялись. Документа"гарантійний лист"нема. Я оплатила і завантажила довідку про закриття
Розумію Вас, але ж чому в сервісі оплати EasyPay платіж зі знижкою пише, як пролонгація на 15 днів?! І реквізитів нема, щоб надати знайомому рідних, аби він по ним проплатив.
 

Вкладення

  • 20240228_225003.jpg
    20240228_225003.jpg
    98 Кб · Перегляди: 25
Розумію Вас, але ж чому в сервісі оплати EasyPay платіж зі знижкою пише, як пролонгація на 15 днів?! І реквізитів нема, щоб надати знайомому рідних, аби він по ним проплатив.
Якась фігня((( Вам слід зателефонувати їм і вирішити це питання перепискою. Бо тел.розмови то таке, а переписка є доказом. Домовтесь у переписці про закриття тою сумою якою Вам зручно.
 
Якась фігня((( Вам слід зателефонувати їм і вирішити це питання перепискою. Бо тел.розмови то таке, а переписка є доказом. Домовтесь у переписці про закриття тою сумою якою Вам зручно.
Спробую. Дякую Вам за відповідь!)
 
І що на даний час?
та нічого поки, це було пару днів тому, смс чи листів не було. зараз у мене 4 кредити в прострочці, а за день 2-3 дзвінки антиспам блокує, може й пінгують. поки вони йдуть на останній план у мене на закриття, є норм пропозиції по іншим конторам, які закрию на початку березня, якщо все буде добре. а по цим або суд, або якось будем домовлятись.
 
Не дають гарантійного листа. Маю змогу погасити через знайому людину, але потрібен гарантійний лист з реквізитами.
Просив у них гарантійний лист, то вони написали що смс яке вони прислали, то і є їхня гарантія(тіло+1000 комісія)
 
Назад
Угорі Унизу