• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочил платеж в е гроши на два дня

Все печально, упёрлись хотят минимум 3 тела, а я готов занять максимум на тело с небольшим процентом, но не хотят категорически, пока наверное режим снежинки включу надеюсь предложат что то более выгодное
У меня с ними тоже беда , хотят 69000
 
Все печально, упёрлись хотят минимум 3 тела, а я готов занять максимум на тело с небольшим процентом, но не хотят категорически, пока наверное режим снежинки включу надеюсь предложат что то более выгодное
у тебя они продали или до сих пор договор у ЭГроши?
у тебя они продали или до сих пор договор у ЭГроши?
Лично у меня продали КредитПромИнвест, жду предложение от них

пока грозятся судом, я их посылаю нах*р
 
у тебя они продали или до сих пор договор у ЭГроши?

Лично у меня продали КредитПромИнвест, жду предложение от них

пока грозятся судом, я их посылаю нах*р
я тоже их нах*р посылал, продали дальше))
 
у тебя они продали или до сих пор договор у ЭГроши?

Лично у меня продали КредитПромИнвест, жду предложение от них

пока грозятся судом, я их посылаю нах*р
Не спілкуйтесь. Мені порадили на форумі, я прислухалася, зате нерви вони дзвінками не штурмують. Я зовсім ні з ким не спілкуюсь. Бо раніше пробувала домовитися. Потім плюнула...і вирішую поточні питання в житті. Навіть не знаю, скільки у єгроші нараховано вже за три місяці, не заходжу і не дивлюся. Ніхто не казав, чи дзвонили з оточення. Слава Богу. Але ...спам по 80-120 дзвінків. Особливо минулого тижня, зараз тихіше, 70-80 дзвінків. 29 лютого продано кредитпромінвест.
 
Просрочил платеж в е гроши на два дня, с 3000 стало 7240 что посоветуете?
Хоть и старый пост, но я бы оплатил, если бы у меня была зп 30-40к. Если до 15 условно, то не платил бы "хотелку". И ждал бы выгодного предложения )
 
Назад
Угорі Унизу