• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ПУМБ прислав листа хто як діяв?

Посмотрите разделы о банках там тоже есть информация о этом банке.
 
Пумб прислав листа кому таке вже було як ви діяли?
Пропущены сроки исковой давности. Договор 12 го года. Да надпись могут сделать, но она слетит на ура. В суд не пойдут там тоже юристы смотрят на сроки. Думаю это просто последний вздох и Надежда на лoxа.
 
Пропущены сроки исковой давности. Договор 12 го года. Да надпись могут сделать, но она слетит на ура. В суд не пойдут там тоже юристы смотрят на сроки. Думаю это просто последний вздох и Надежда на л0хтов
То договір з ренесансом 2012 а потім ще був договір з Пумбом вони правонаступники а з пумбом я перезаключала мабуть в 2018 році
То договір з ренесансом 2012 а потім ще був договір з Пумбом вони правонаступники а з пумбом я перезаключала мабуть в 2018 році
хотя зашла в пумб онлайн в розділі деталі кредитної картки теж значиться договір від 2012 р.
 
То договір з ренесансом 2012 а потім ще був договір з Пумбом вони правонаступники а з пумбом я перезаключала мабуть в 2018 році

хотя зашла в пумб онлайн в розділі деталі кредитної картки теж значиться договір від 2012 р.
Відстежуйте по собі інформацію в реєстрі боржників, та на Судовій владі, коли там з'явитесь, то зверніться до адвоката, він самостійно без Вашої участі вирішить питання з ПУМБом, як по ВН так і в справі за їх позовом.
 
Відстежуйте по собі інформацію в реєстрі боржників, та на Судовій владі, коли там з'явитесь, то зверніться до адвоката, він самостійно без Вашої участі вирішить питання з ПУМБом, як по ВН так і в справі за їх позовом.
відстежуюсь кожен день) поки що ніде себе не находжу. Дякую що відповіли!
 
Пропущены сроки исковой давности. Договор 12 го года. Да надпись могут сделать, но она слетит на ура. В суд не пойдут там тоже юристы смотрят на сроки. Думаю это просто последний вздох и Надежда на л0ха.
Погуглите как считается сид...
 
Да надпись сслоун плюс финфорс я подала на снос надписи. Два суда в день
Добрий день. Як ваші справи? як суди прошли?
Да надпись сслоун плюс финфорс я подала на снос надписи. Два суда в день
Суд на 19.11 по позову пумба- первое заседание а по ИНН перенесли аж на 21 год
Да надпись сслоун плюс финфорс я подала на снос надписи. Два суда в день
Добрий день. Як ваші справи? як суди прошли?
 
Назад
Угорі Унизу