• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Райффайзен арештував рахунки. 3 провадження один борг

Мэллори

Читач
Реєстрація
10 Кві 2019
Дописи
13
Реакції
1
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мэллори не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Райффайзен арештував рахунки. По 3 провадженням. Всі 3 від ПриватБанк, борг по кредитці. Перше поверненне без виконання, друге завершенне, третє (судові витрати) я сплатила. А арешт зняти не можу. При цьому 1 рахунок з аліментами, другий з соцвиплатами малозабезпеченим. Дзвонила до тих двох(недо) виконавців, вони кажуть - я ваше провадження не веду, арешт зняти не можу!!! Сплачуйте борг привату, тоді знімуть арешти. Що мені робити?
Помилка, одне провадження повернуте без виконання, інше - відмовлено у відкритті... Але по ним двом висить арешт, один борг , подвійна сума
 
вони кажуть - я ваше провадження не веду, арешт зняти не можу!!! Сплачуйте борг привату, тоді знімуть арешти.
як це вони знімуть арешти після оплати, якщо вони не ведуть провадження?
взяти з банку виписки по рахункам, в яких буде видно, які кошти надходять на рахунки. це для початку.
 
як це вони знімуть арешти після оплати, якщо вони не ведуть провадження?

взяти з банку виписки по рахункам, в яких буде видно, які кошти надходять на рахунки. це для початку.
Дякую) а що далi?
 
звернутся до юриста, щоб він по матеріалам справи розібрався в деталях, бо самі ви навряд розберетесь, а навіть якщо повернуто, можливо (але не факт) що є варіант зняття арешту.
 
Назад
Угорі Унизу