• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Райффайзен Банк Аваль

Наталочка

Форумчанин
Реєстрація
19 Вер 2019
Дописи
50
Реакції
18
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Наталочка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем привет, получила заказное письмо от Райфайзена о передаче долга по кредитке.Но сумма долга не указана.
ТОВ ФК " Ел.Ен.Груп".Подскажите кто что знает о них? Нет никакой информации
 
А меня Аваль продал Вердикту. тоже не знаю чего ожидать. угрожают исполнительной надписью. Кто подскажет - реально оспорить в суде исполнительную надпись на кредит взятый в Банке Аваль
 
Меня тоже кому то продали. Пришло смс что долг переуступили другому кредитору. Писем не было. Вопрос-суд или надпись????
 
Всем привет, получила заказное письмо от Райфайзена о передаче долга по кредитке.Но сумма долга не указана.
ТОВ ФК " Ел.Ен.Груп".Подскажите кто что знает о них? Нет никакой информации
І мені прийшло місяців 2 назад, що передали їм мій договір. Поки тиша, не знаю хто ці ел.ен.груп, про них нічого не можу накопати...будем чекати, що з цього вийде
 
А меня Аваль продал Вердикту. тоже не знаю чего ожидать. угрожают исполнительной надписью. Кто подскажет - реально оспорить в суде исполнительную надпись на кредит взятый в Банке Аваль
Конечно
 
І мені прийшло місяців 2 назад, що передали їм мій договір. Поки тиша, не знаю хто ці ел.ен.груп, про них нічого не можу накопати...будем чекати, що з цього вийде
Після них мої 2 кредита передали РОСВЕН інвест ...
 
А я стараюсь хоть с этим банком не иметь натянутые отношения
 
А я стараюсь хоть с этим банком не иметь натянутые отношения
Кому як але після цієї апогеї з кредитами якось банки самі собою відпали немає бажання навіть розрахунковий рахунок відкривати.. Хоча раніше марив банками було багато карток дебетних і навіть преміальні... ото змінюється час.. неможу...
 
Всем привет, получила заказное письмо от Райфайзена о передаче долга по кредитке.Но сумма долга не указана.
ТОВ ФК " Ел.Ен.Груп".Подскажите кто что знает о них? Нет никакой информации
Доброго дня).У мене 2 кредита в Авалі.Дуже цікаво поділіться досвідом що мене чекає?Прострочка 2 місяці.Кредитка на 22 тисячі і 33000 споживчий кредит.Так переживаю..Сьогодні дзвонили з банку погрожували.Що робити порадьте..Може якось перепозичити і заплатити чи пронесе...?
А меня Аваль продал Вердикту. тоже не знаю чего ожидать. угрожают исполнительной надписью. Кто подскажет - реально оспорить в суде исполнительную надпись на кредит взятый в Банке Аваль
Вас зразу продали чи ще дзвонили довго?Поділіться досвідом бо згораю..
Переживаю щоб на роботу не дзвонили
У вас яка сума була?
Після них мої 2 кредита передали РОСВЕН інвест ...
Розкажіть будьласка свою ситуацію як вів себе банк і як вели Вердикт і той Росвен ...?
 
Останнє редагування:
Доброго дня).У мене 2 кредита в Авалі.Дуже цікаво поділіться досвідом що мене чекає?Прострочка 2 місяці.Кредитка на 22 тисячі і 33000 споживчий кредит.Так переживаю..Сьогодні дзвонили з банку погрожували.Що робити порадьте..Може якось перепозичити і заплатити чи пронесе...?

Вас зразу продали чи ще дзвонили довго?Поділіться досвідом бо згораю..
Переживаю щоб на роботу не дзвонили
У вас яка сума була?

Розкажіть будьласка свою ситуацію як вів себе банк і як вели Вердикт і той Росвен ...?
Доброго дня мене не зразу продали тягнули довго міс 3 а потім звонили контактним особо не терорезували Потім продали ІЕн груп прислали лист заказний я в лк перевіряв ( пропав кредит готівкою а потім обнулилась кредитна картка Я їх з успіхом закрив рахунок до кредиту В виписці було Внесена сума прострочки) самі заплвтили А потім продали Росвен Інвест а той передали Кредит Експрес.Ну там пишуть інколи звонять листи.. але саме головне Що перед банком чисто.
Доброго дня).У мене 2 кредита в Авалі.Дуже цікаво поділіться досвідом що мене чекає?Прострочка 2 місяці.Кредитка на 22 тисячі і 33000 споживчий кредит.Так переживаю..Сьогодні дзвонили з банку погрожували.Що робити порадьте..Може якось перепозичити і заплатити чи пронесе...?

Вас зразу продали чи ще дзвонили довго?Поділіться досвідом бо згораю..
Переживаю щоб на роботу не дзвонили
У вас яка сума була?

Розкажіть будьласка свою ситуацію як вів себе банк і як вели Вердикт і той Росвен ...?
Вмене суми менші трохи..13200 і 17800
 
Доброго дня).У мене 2 кредита в Авалі.Дуже цікаво поділіться досвідом що мене чекає?Прострочка 2 місяці.Кредитка на 22 тисячі і 33000 споживчий кредит.Так переживаю..Сьогодні дзвонили з банку погрожували.Що робити порадьте..Може якось перепозичити і заплатити чи пронесе...?

Вас зразу продали чи ще дзвонили довго?Поділіться досвідом бо згораю..
Переживаю щоб на роботу не дзвонили
У вас яка сума була?

Розкажіть будьласка свою ситуацію як вів себе банк і як вели Вердикт і той Росвен ...?
у меня ситуация как и увас по суммам,два кредита и похожие суммы. Платила исправно около семи месяцев,потом влезла в мфо и все.сейчас уже год не плачу. продали где-то через пол года. пока не открыли ничего. но ихбоюсь больше всего,поэтому надо что-то думать
 
у меня ситуация как и увас по суммам,два кредита и похожие суммы. Платила исправно около семи месяцев,потом влезла в мфо и все.сейчас уже год не плачу. продали где-то через пол года. пока не открыли ничего. но ихбоюсь больше всего,поэтому надо что-то думать
А чего их боятся???
у меня ситуация как и увас по суммам,два кредита и похожие суммы. Платила исправно около семи месяцев,потом влезла в мфо и все.сейчас уже год не плачу. продали где-то через пол года. пока не открыли ничего. но ихбоюсь больше всего,поэтому надо что-то думать
А чего их боятся???
 
ну всетаки банк и там договор мною подписанный. а вы с авалем имели дело?
И не только с авалем. Имеем два кредита наличных. Тело выплачено. Карантин и все. Пишут письма.
И не только с авалем. Имеем два кредита наличных. Тело выплачено. Карантин и все. Пишут письма.
Сегодня узнала что продали какой то ей ел групп что ли. Писем не получала но отзвонились. Брала 11300 платила до сентября 2020. То есть 4 месяца просрочки и насчитали больше 40 тысяч. Если в суд подадут то будем судится а что делать.
Після них мої 2 кредита передали РОСВЕН інвест ...
Извините а этот россвен инвест что предпринимает.
у меня ситуация как и увас по суммам,два кредита и похожие суммы. Платила исправно около семи месяцев,потом влезла в мфо и все.сейчас уже год не плачу. продали где-то через пол года. пока не открыли ничего. но ихбоюсь больше всего,поэтому надо что-то думать
Можно спросить что у Вас сейчас с авалем.
Посмотрела в судовой Владе этот Аваль и надписи клепает и а суд активно подаёт. Надписи сносятся все а вот суды идут много по западной Украине и в Киеве.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу