• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Райффайзен подав в суд

Ростислав 26

Перевірений
Реєстрація
24 Жов 2019
Дописи
97
Реакції
32
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Ростислав 26 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора всім, скажіть як тепер діяти райффайзен подав в суд, справа вже є в судові владі, кредит дуже великий сума порядку на даний момент 150000 тис грн, півтора року просрочка,які можливі варіанти
 
Доброго вечора всім, скажіть як тепер діяти райффайзен подав в суд, справа вже є в судові владі, кредит дуже великий сума порядку на даний момент 150000 тис грн, півтора року просрочка,які можливі варіанти
А які тут варіанти? Звернутися до досвідченого юриста і в бій! Я скрін видалю, бо там Ваші особисті дані.
 
Чи можливе введення справи з юристом онлайн,так як я зараз закордоном?чи потрібна особиста моя присутність
 
Чи можливе введення справи з юристом онлайн,так як я зараз закордоном?чи потрібна особиста моя присутність
Так, можливо все вирішити онлайн. Юристи форуму мають великий досвід у таких справах. У меню є окремий розділ, де Ви зможете ознайомитися з відгуками про їхню роботу.
 
Доброго вечора всім, скажіть як тепер діяти райффайзен подав в суд, справа вже є в судові владі, кредит дуже великий сума порядку на даний момент 150000 тис грн, півтора року просрочка,які можливі варіанти
Только хороший профильный юрист!
Чи можливе введення справи з юристом онлайн,так як я зараз закордоном?чи потрібна особиста моя присутність
Если вы за границей легально, вы можете оформить доверенность на юриста в консульстве той страны, где пребываете, и он все сделает тут за вас.
 
Только хороший профильный юрист!

Если вы за границей легально, вы можете оформить доверенность на юриста в консульстве той страны, где пребываете, и он все сделает тут за вас.
Так я легально,а як це зробити?подробніше будь ласка якщо можна?
Так, можливо все вирішити онлайн. Юристи форуму мають великий досвід у таких справах. У меню є окремий розділ, де Ви зможете ознайомитися з відгуками про їхню роботу.
Можете скинути розділ
 
Можете скинути розділ
Він у головному меню.
IMG_20210627_000349.jpg
 
Так я легально,а як це зробити?подробніше будь ласка якщо можна?

Можете скинути розділ
Найдите юриста в Украине, очень желательно адвоката с лицензией. Он вам все объяснит. Вы должны сделать доверенность на то, чтобы он представлял ваши интересы в суде.
 
Оффтоп
Шарлотта, почему 4 статьи не прочитаны??
 
А яке на практиці може бути рішення суду?виїзд за кордон може бути в тому випадку якщо я не буду реагувати?я так розумію,і як відбувається подальше погашення кредиту, розбивають на платежі,чи хочуть одразу всю суму?
 
А яке на практиці може бути рішення суду?виїзд за кордон може бути в тому випадку якщо я не буду реагувати?я так розумію,і як відбувається подальше погашення кредиту, розбивають на платежі,чи хочуть одразу всю суму?
Не гадайте на кофейной гуще. Если ничего не возразите Вы или Ваш юрист в отношении иска, то решение может быть непредсказуемым. Банковские договора требуют более глубокого внимания и анализа, чем те же онлайн-аферы мфЧмо. Тем более, 150 косых стоят, чтобы за них побороться. И опять же.....если промолчите, не факт, что закончится именно этой суммой, а не большей. Само по себе взыскание, его методы и т.д. вам пока не нужно. Займитесь судом.
PS: какой выезд за границу и кем? Думаете, за Вами киллера пошлют?)))
 
Не гадайте на кофейной гуще. Если ничего не возразите Вы или Ваш юрист в отношении иска, то решение может быть непредсказуемым. Банковские договора требуют более глубокого внимания и анализа, чем те же онлайн-аферы мфЧмо. Тем более, 150 косых стоят, чтобы за них побороться. И опять же.....если промолчите, не факт, что закончится именно этой суммой, а не большей. Само по себе взыскание, его методы и т.д. вам пока не нужно. Займитесь судом.
PS: какой выезд за границу и кем? Думаете, за Вами киллера пошлют?)))
Розгляд справи 13 липня, краще вже зараз починати договорюватись з юристом,чи пізніше?
 
А якщо просто забити на все,я зараз закордоном на легальні основі і можу тут бути скільки завгодно не думаю що аж сюди доберуться
Ну а потім?Майно у вас є у власності?Чи можливо з'явиться?Чи ви зовсім не плануєте повертатись?Нащо такий хвіст тягти за собою.Порадьтесь з профільним юристом,вам підскажуть що і як.І оберете оптимальний варіант.
 
Ну а потім?Майно у вас є у власності?Чи можливо з'явиться?Чи ви зовсім не плануєте повертатись?Нащо такий хвіст тягти за собою.Порадьтесь з профільним юристом,вам підскажуть що і як.І оберете оптимальний варіант.
Майна немаю, добре допустимо буду займатися цією справою,а можливо таке що в мене зможуть знімати кошти з моєї зарплати тут закордоном по рішенню суду?для погашення кредиту,чи це тільки в Україні можуть
 
Назад
Угорі Унизу