• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Райффайзен продает ли долг коллекторам?

  • Автор теми marik19
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 946

marik19

Форумчанин
Реєстрація
24 Лис 2021
Дописи
73
Реакції
35
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
marik19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мені повідомили шо продають 3 місяці прострочки.хто що знає:кому. Чи то просто страшилка і чи можна з ними домовитись про шось? Дякую.
 
Мені повідомили шо продають 3 місяці прострочки.хто що знає:кому. Чи то просто страшилка і чи можна з ними домовитись про шось? Дякую.
Можно договариваться.У меня летом была просрочка (тоже месяца два),пугали тоже,потом предложили реструктуризацию(два месяца по 50грн,а потом по графику,но дольше платить).Но надоедливые:звонили маме,бывшему мужу.
 
Мені повідомили шо продають 3 місяці прострочки.хто що знає:кому. Чи то просто страшилка і чи можна з ними домовитись про шось? Дякую.
Продали через +/- 4 месяца ТОВ "ФК"Ел.Ен.Груп". До этого банк предлагал реструктуризацию.
 
Мені повідомили шо продають 3 місяці прострочки.хто що знає:кому. Чи то просто страшилка і чи можна з ними домовитись про шось? Дякую.
Все банки работают с свинрниками, привыкайте... не хочу рыть сейчас Райф... но почти уверен шо картинка будет такая же ( просто скрин висел под рукой )
Ощад.png
 
Все банки работают с свинрниками, привыкайте... не хочу рыть сейчас Райф... но почти уверен шо картинка будет такая же ( просто скрин висел под рукой )
Переглянути вкладення 120120
Ну у меня тут год прострочка и пока никому не передавали никуда, правда я по чуть чуть плачу
 
Мені повідомили шо продають 3 місяці прострочки.хто що знає:кому. Чи то просто страшилка і чи можна з ними домовитись про шось? Дякую.
Мне еще лет 7 назад они предлагали закрыть за четверть долга, но денег тогда не было. В итоге продали коллекторам примерно через год с начала просрочки.
 
І що було дальше? Як впорались.
І що було дальше? Як впорались.
І що було дальше? Як впорались.
 

Райффайзен продает ли долг​

смотря какой год договора, от этого зависит, кому могут/могли продать))
например, некоторые договора 2020 года слили ел.ен.групп - глобал сплит
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу