• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реєстр боржників. Як видалити інформацію про боржника?

  • Автор теми Tennis
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 548

Tennis

Читач
Реєстрація
14 Жов 2022
Дописи
4
Реакції
1
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Tennis не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо виконавче провадження закрито вже більше трьох років, але борг не виплачено, чи можливо: 1) Знову поновити виконавче провадження;
2) Прибрати інформацію з реєстру боржників. Дякую.
 
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо виконавче провадження закрито вже більше трьох років, але борг не виплачено, чи можливо: 1) Знову поновити виконавче провадження;
2) Прибрати інформацію з реєстру боржників. Дякую.
Якщо ви впевнені, що минув термін пред'явлення ВД на виконання то так, прибрати з реєстру можна. Але, скорішь за все, через суд.
 
Підкажіть, будь ласка, а поновити виконавче провадження можливо?
 
Розумієте, в мене виконавче провадження закрито в грудні 2017 року, стягнення не проводилися. В грудні 2020 року змінився стягувач, але більше ніяких змін не було. Чи є сенс мені прибирати себе з реєстру боржників, якщо стягувач зможе поновити виконавче провадження? Дякую.
 
Розумієте, в мене виконавче провадження закрито в грудні 2017 року, стягнення не проводилися. В грудні 2020 року змінився стягувач, але більше ніяких змін не було. Чи є сенс мені прибирати себе з реєстру боржників, якщо стягувач зможе поновити виконавче провадження? Дякую.
Не думаю, що є підстави для відкриття провадження (звісно якщо це кредитний борг), отже цілком собі логічно прибрати з реєстру.
 
Так, це кредит на придбання житла. Він сплачувався регулярно, але після зростання курсу долара,виплати призупинилися в 2013 році. І на залишок боргу банк подав матеріали до суду.
 
Назад
Угорі Унизу