• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктаризация Еврогроши

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олечка

Перевірений
Реєстрація
4 Січ 2019
Дописи
2,316
Реакції
1,225
Бали
2,980
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Олечка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
пошел второй день просрочки звонили я спросила возможно ли реструктаризация сказали с 7 дня просрочки мне могут сделать Комуто предлагали не знаете какие там условия?
 
Олечка, Вам немає чим зайнятися ?
Доречі ,Creditplus майже через два місяці прострочки запропонували оплатити тіло кредиту .
 
Олечка, Вам немає чим зайнятися ?
Доречі ,Creditplus майже через два місяці прострочки запропонували оплатити тіло кредиту .
Просто что то платить имею возможность реструктаризация смотря на каких условиях у меня там тело большое хотелось бы хоть один большой закрыть
 
Олечка, Ви розумієте ,що на початку прострочки вони не оформляють реструктуризацію .Вони спочатку накрутять свої циферки космічні,винесуть мозг всім і всюди ,а потім почнуть Вам пропонувати варіанти вирішення погашення вашого кредиту .
Напишіть офіційний запит на реструктуризацію на ім'я директора.
 
Я же и так понимаю что что то вернуть придётся не хамили пок
Олечка, Ви розумієте ,що на початку прострочки вони не оформляють реструктуризацію .Вони спочатку накрутять свої циферки космічні,винесуть мозг всім і всюди ,а потім почнуть Вам пропонувати варіанти вирішення погашення вашого кредиту .
Напишіть офіційний запит на реструктуризацію на ім'я директора.
сказали что можно на 7 день просрочки сьогодні телефонували я із-за цього і питаю було у когось таке?Форза не реструктурізовує
 
Олечка, А вони Вам умови не сказали?
 
а что может сделать форза?
 
пошел второй день просрочки звонили я спросила возможно ли реструктаризация сказали с 7 дня просрочки мне могут сделать Комуто предлагали не знаете какие там условия?
Вам ещё повезло,я только просрочка пошла у них тоже просила,так они мне сказали,что это у них возможно только тогда когда долг будет тысяч 20
 
Ну в мене тіло 6000 тепер винна їм 24000 і що реконструкції робити їм !!Не зли пнеться !!!І на 10000 вже було пролонгацій
 
Вам ещё повезло,я только просрочка пошла у них тоже просила,так они мне сказали,что это у них возможно только тогда когда долг будет тысяч 20
Так у меня просто тело большое наверное на 7 день и будет 20000....
 
Я же и так понимаю что что то вернуть придётся не хамили пок

сказали что можно на 7 день просрочки сьогодні телефонували я із-за цього і питаю було у когось таке?Форза не реструктурізовує
Ще ні бо надіються що погашу... Я беру трубку поки що щоб родичам поки не звонили
 
пошел второй день просрочки звонили я спросила возможно ли реструктаризация сказали с 7 дня просрочки мне могут сделать Комуто предлагали не знаете какие там условия?
Как быстро они отстанут зависит от того сколько пролонгаций вы им сделали.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу